• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Final Fantasy XV

Final Fantasy XV 2019-10-05

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Raziel přidal nový překlad:

Final Fantasy XV - Čeština pro rozsáhlé JRPG s otevřeným světem Final Fantasy XV (STEAM).Čeština pro Final Fantasy XV (STEAM)

Po dokončení překladu Final Fantasy XIII-2, který se táhl velice dlouho, jsme byli tak vyčerpaní, že jsme se rozhodli pomalu stáhnout z překladatelského života. Přenechat naše místa někomu mladšímu, kdo má ještě elán a energii. Jenže od něčeho, co máte rádi, se odchází těžko. A tak tu teď sedím a píšu úvodní článek našeho dalšího...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Uživatel Raziel vložil k překladu Final Fantasy XV novou aktualizaci:

Aktualizace 29. 3. 2021

Práce na překladu stále postupují, ale poměrně pomalu. Loňský rok nás bohužel převálcovala pandemie Covidu-19, kdy někteří z nás přišli o mnoho kolegů ve svém zaměstnání - výsledkem bylo, že nezbýval takřka žádný volný čas na překládání. Přesto postupujeme kupředu a nemáme v plánu překlad opouštět. Co začneme, to vždy dokončíme. ;)

Snad vás potěší alespoň pár nových screenshotů z české verze hry.

Abych nezapomněl, pracujeme souběžně na češtině pro Final Fantasy IX Steam.
Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Top