• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Final Fantasy XIII

Final Fantasy XIII 1.0

Raziel

Překladatel ve skupině RK-Translations.cz
Člen
Raziel přidal nový překlad:

Final Fantasy XIII - Připravovaná čeština pro akční RPG Final Fantasy XIII (STEAM).

Final Fantasy XIII vyjíždí v mnoha ohledech ze zajetých kolejí, což fanoušky série rozdělilo do dvou táborů. Jedni tuto hru milují a druzí nenávidí. Ať už se ale třináctý díl liší od těch předchozích jakkoliv, jádro zůstává a tím je silný příběh a dobré postavy. A právě jejich příběhy a osudy bychom vám rádi přiblížili naší plánovanou češtinou. Po dlouhé pauze půjde opět o překlad pro...
Zjistěte více o tomto překladu...

Ani si neumím představit, kolik tam bylo textu na přeložení. Japonský hry jsou ukecané jako žádné jiné, takže máte můj velký obdiv. Žádné FF jsem nikdy nehrál ale grafika je fajn a možná by to už chtělo se odpanit.

Zemla

Člen
no Raziel je fanda do FF, hral som vsetky ff co prekladal vdaka nemu, po eng sa mi do toho nechcelo aj ked celkom rozumiem :)
Dik Razi [emoji8]

Tanatoaut: bez nato :) zahraj aj ff 7

Milhousek

Čestný člen
Člen
Kontaktoval jsem @Raziela kvůli infa o překladu a dostalo se mi skvělé odpovědi.

Ahoj,

překlad je hotový na 100 %. Aktuálně probíhá poslední testování před vydáním první veřejné testovací verze. Předpokládané datum vydání je červen 2016.

R@ziel

Raziel

Člen

Raziel

Člen
Bude se překládat i Final Fantasy XII?
Omlouvám se za zpoždění, kvůli práci na překladu jsem neměl čas koukat sem. Respektive jsem se toulal jen po FB našem oficiálním webu. Final Fantasy XII pro PS2 nejspíš překládat nebudeme, podle zákulisních informací se totiž chystá remaster STEAM verze, která by byla pro překlad zajímavější. V každém případě budeme další projekty vybírat s komunitou :)

prudislavCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Final Fantasy XII pro PS2 nejspíš překládat nebudeme, podle zákulisních informací se totiž chystá remaster STEAM verze, která by byla pro překlad zajímavější.
jj ted ohlasili remaster XII pro PS4 na rok 2017 ... da se predpoékladat ze remaster bude nasledovat i na steam jako u Xka

Raziel

Člen
Přesně tak, budeme tedy vyčkávat a zatím upravíme STEAM verze FFIX a X.

Barbar

Čestný člen
moc se v tom nevyznam na steamu je Final Fantasy XIII a Final Fantasy XIII 2 jaky je v tom chlapi rozdil?

prudislavCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
moc se v tom nevyznam na steamu je Final Fantasy XIII a Final Fantasy XIII 2 jaky je v tom chlapi rozdil?
Final fantasy 3 je trilogie o Lightning a Serah - skládá se ze tří dílů (přirovnal bych to k Ezio trilogii assasína) "Final Fantasy XIII"(1. díl), "Finalů Fantasy XIII-2"(2. díl) a "Lightning Returns: Final Fantasy XIII" (3.díl)

Raziel

Člen