1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Farflame s týmem dokončili překlad AC3 Remastered + DLC Tyranny of King Washington, co bude dál?

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 9 Září 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Doufám, že už máte dohráno Assassin's Creed: Rogue, které se po opravdu dlouhé době dočkalo svého překladu a které byste již nyní mohli nahradit další přeloženou lahůdkou od @Farflame a jeho týmu.

Ti v poměrně krátké době, dokončili avizovaný překlad Assassin's Creed 3 Remastered včetně DLC Tyranny of King Washington.

Čeština je ke zmíněnému k dispozici již nyní, ale zdaleka není všemu konec!

Zhruba během září dojde k doladění překladu k DLC Liberation, který poskytl s laskavým svolení @Godxon. A na víc se můžete těšit na bonusové rozšíření o texty v databázy, které tak po vzoru AC: Rogue, budou obsahovat nějaké ty zajímavé fakty na víc, třeba o tom, jak se cvičili Washingtonovi jednotky, o neveselé historii kmene Delawarů nebo Francouzsko-indiánské války, o Danielu Booneovi či o Královském divadle.

Co všechno bude finální překlad obsahovat včetně bonusů, se můžete dočíst více zde.

A co bude ještě trochu dál?
    @Farflame v poslední zprávě, kterou mi zaslal, tak trochu naznačil i jaký bude další překlad jeho a jeho týmu. Onen drobný náznak poukazuje na to, že se od pánů dočkáme překladu GreedFall, barokního fantasy RPG z obřího tajemného ostrova. Bude to velké RPG s jistě mnoho texty a pokud se chcete dozvědět více o tomto díle, jistě byste si neměli nechat ujít informacemi nabitý překlad rozhovoru se Spiders, který Farflame přeložil na svém webu.

No a nebyl by to článek o novinkách od Farflamea, abych to nezakončil již klasicky náhledem posledních dvou přeložených videí, které zveřejnil na svém Youtube kanálu:

Tak co? Užijete si překlad AC3 Remastered nebo budete raději vyhlížet překlad nového GreedFall?

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
    Naposledy upravil: 11 Září 2019
    • To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. eliska

eliska Člen

Dobrý den, Farflame mohl by si nahlédnou na hru Greedfall?, jak píše Vampire Virgin. Připomíná to hodně AC a vypadá taky hodně dobře. Hezký den.

"Aha, přečetla jsem celý vrchní post do konce a je již o hře zmíněno. Těším se a držím pěstičky."

3. aqu1la

aqu1la Člen

niee, neprejkladajte ten Greedfall, priemerna az podpriemerna hra, radsej prelozte nieco, co za to stoji..tolko skvelych hier nema preklad a vyberiete toto, brrr..

aqu1la
    Tato zpráva od uživatele aqu1la byla vzhledem k negativnímu hodnocení skryta. (Zobrazit zprávu)
    • To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 6
  4. Radek Kudr

Radek Kudr Člen

Škoda že jsem zatim nikde nezaznamenal, že by chtěl někdo přeložit Control.

5. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

Control budou překládat necronos tým.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  6. Zemla

Zemla Člen

jj skvela sprava, greedfall sa mi paci...
    ale celkom by som bol keby sa niekto chytil aj
    Octopath Traveler

7. Cryptic

Cryptic Člen

Paráda, greedfall v cz by fakt potešil, držím palce, určite niečo prispejem za námahu

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. kevin36

kevin36 Člen

Budete se snažit o zařazení překladu hry jako oficiálního nebo ne? Tedy jestli to Spiders vůbec umožňuje.

9. aqu1la

aqu1la Člen

tvl, tu je cenzura ako za komunistov, alebo teraz v zapadnej eu, tu napises nech sa nepreklada tak slaba hra a hned zmazane,,

10. Kecáš... Není smazaná... Pouze měla natolik negativní hodnocení, že jí systém automaticky skryl... Ale kdo chce může si jí zobrazit... viz screen

11. Farflame

Farflame Člen

Žádná slabá hra to není a jinak viz aarongoldstein.

Nebudeme. To by musel schválit Focus a tam to není moc průchozí. A potom je to spíš zbytečná práce navíc.
    Jinak na webu mám malý update a trochu větší bude asi zítra.
    https://www.farflame.cz/greedfall.htm

12. Farflame

Farflame Člen

13. Jiriczek

Jiriczek Člen

Příteli Farflame, za GreedFall tleskám, ale již nějakou dobu čekám na pozitivnější zprávu ohledně Expeditions Viking...opravdu stále žádnou nemáš?

14. Farflame

Farflame Člen

Dej mi ještě chvíli času, teď trochu nestíhám.

Sdílejte tuto stránku