1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fanouškovské lokalizace na konzolích

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Marcus_de_Tycho, 29 Srpen 2015.

1. Marcus_de_Tycho

Marcus_de_Tycho Tým PRGčeštiny Člen

Chtěl bych se zeptat, zda nevíte o nějaké fanouškovské neplacené lokalizaci, kterou později tvůrci dali do konzolové verze hry.

2. Smrajdl

Smrajdl Člen

tady http://ps3haxcz.com/ jsme nekde cetl ze upravovali image hry a pridavali do nich fanmade cestinu, mozna to tam nekde najdes

3. Marcus_de_Tycho

Měl jsem na mysli oficiálně distribuovanou a hratelnou na nemodifikované konzoli. O upravených hrách pro upravené konzole jsem pochopitelně slyšel.

No zatím to vypadá, že naše (Jakub Mařík, Tereza Nováková a já) lokalizace Blues and Bullets je asi první neplacenou oficiálně distribuovanou fan-lokalizací na konzlích (konkrétně na XboxOne).

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  4. Mad Max

Mad Max Člen

Co tak vím pak ano je. Dostat neoficiální lokalizace na konzole bych ještě před rokem bral jako něco nemožného.
    Tedy gratulace k úspěchu.
    Možná by nebylo od věci zveřejnit jak k tomu došlo. Myslím že by to řada překladatelů kteří mají menší zkušenosti uvítala

5. Marcus_de_Tycho

Jak k tomu došlo? Jednoduše. Napsal jsem mail autorům, že jsme tvůrci fan-lokalizací s odkazem na naši webstránku a že bychom chtěli zadarmo lokalizovat jejich hru pro PC. Jenže Unity engine není zrovna přátelský k fan-lokalizacím a proto je žádáme s nějakou spolupráci. A oni nám poslali XML na překlad a slíbili integraci ve hře. Tehdy se o XboxOne verzi nemluvilo. Jakmile se začalo, tak jsem se optal, zda by bylo možné tu češtinu dát i do konzolové verze a dostalo se mi odpovědi, že s tím počítají.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Gratulace k úspěchu. Teď si vaši kvalitní češtiny vychutnají i hráči na Xbox One ale i PC. :bu:

Sdílejte tuto stránku