• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

Tak s koncem tě moc nepotěším. Tam je to spíše otevřené. Ale příběh docela ujde a po novém DCL Wastelanders to je i celkem dobré.
 
Do questu Vačic-archeolog potřebuji sníst sušené liščí maso,ale NIKDE žádnou lišku nemohu najít ! A NE u Grill stánku Velkého Freda NEJSOU ! Tam jsem je hledal již alespoň třicetkrát! Přitom před přidáním Wastelanders se na ně dalo občas narazit téměř kdekoliv. Prosím pokud někdo víte co s tím poraďte.
 
Tak se mi to podařilo obejít pomocí questu Vox Syrynger-tak dlouho sem se odhlašoval,a znovu přihlašoval do hry,až mi to dalo za úkol střelit lišku ... Ale stejně pořád přemýšlím,kam se všechny ty lišky poděly. Asi šly někam dávát dobrou noc ...
 
ahoj poradí někdo kde se dá sehnat karminový a fialový roztok? musí na to být recept nebo se to dá koupit ?
 
Na týchto stránkach prekladov by však malo skôr platiť Oči líné,holé neštěstí.
:)
Že nefungují prodejní automaty a vitríny je napsané přímo v oznámení v hlavním menu...

01.jpg
 
@aarongoldstein : ... v oznámení v hlavním menu...To myslíš akože v hlavním menu hry? Tak v hre som teraz nebol. A kým nebude aktualizácia prekladu do češtiny,tak ani nepôjdem.
 
Ano, v hlavním menu hry.... Ty jsi možná ve hře nebyl, ale musel tam být @tatra613 , když zjistil, že automaty nefungují...
Ten tvůj citát se k tomu jen tak pěkně hodil, tak jsem ho využil/zneužil.... ;)
 
Prosím vás, vie mi niekto poradiť, ako v CAMP-e fungujú úložné priestory? Vycraftil som si truhlicu (nie tú základnú "súkromnú") s tým, že si tam uložím len niektoré zbrane a oblečenie. Ale po otvorení mi to zobrazuje veci v "súkromnej truhle" a kapacita je obmedzená ako keby som nový úložný priestor nemal. Rovnako je to aj so stojanmi na vystavenie zbraní ("doskami na stene"). Po "vložení" predmetu sa na stojane neobjaví, ale len v základnej truhle.
 
Stojany na vystavení zbraní (stejně jako třeba stojan na baqmbulky) patří mezi vitríny a momentálně je vypnuté zobrazování... (viz výše...)

Truhlu máte k dispozici jednu s limitem 800 ... Všechny ostatní bedny fungují opět jen jako rozhraní s vaší truhlou... Jen si je po campu můžete rozmístit abyste nemusel běhat pořád k hlavní truhle...

Navíc se perky na snížení hmotnosti nějakého druhu věcí na truhlu nevztahují...
 
Za jeden z "nejpitomějších" úkolů považuji "zabít Vendigo, když máte oblečený klaunský kostým"... Teď ten ten úkol nehodnotím z hlediska obtížnosti (ani nemohu, protože takovouhle kravinu prostě nevím proč splnit..), ale z pohledu logiky a příběhu... Do příběhu to vůbec nezapadá a obecně proč by si proboha někdo oblékal klaunský kostým, když jde zabít nějakou potvoru???

:facepalm:
 
Naposledy upraveno:
Dobrý den pánové a dámy, mám dva dotazy:
1. Jaké zbraně (perky) používáte na efektivní ničení robotů? Dá mi vždy dost zabrat zničení robotů, když jdu odpálit atomovku do sila Charlie.
2. Jsou všechna sila obsazena roboty, nebo je některé přívětivější na projití k zadávacímu panelu?
 
@jirkajirik : Ahoj. Všetky tri silá sú identické. Niekedy sú tam nie len roboty,ale aj laserové vežičky. Osobne hrám (aj mimo silá) najradšej s jednoručnými zbraňami (šetrím muníciu),s príslušnými perkami +perk Refraktor +perk na plíženie+ Ninja. To už záleží aj od toho,aký máš štýl hrania a aj zbroj,prípadne mutácie.
 
Tak nevím co dělám špatně. Po čase jsem se vrátil odpálit atomovku a při vstupu do sila mi to píše: Přístup odepřen. Blokování zařízení. Počkejte prosím dokud uzamčení neskončí. (čekám už hodinu). :( Kartu mám tak nevím kde je problém.
 
Naposledy upraveno:
Ak niekto odpáli atómovku,tak sa prístup do sila na "nejaký" čas zablokuje. Je možné: *počkať (asi čas pokiaľ zmizne príslušný radiačný kruh - ?) alebo **skúsiť iné silo alebo ***skúsiť iný svet (t.j. odísť do hlavného menu hry a skúsiť hrať iný svet).
 
@imro421 : Tak si měl pravdu, až na třetím serveru nebyla odpálená žádná atomová bomba a pustilo mě to do sila jako vždy. Po dlouhé době jsem si mohl odpálit atomovku.
bKZgD7s
4t4Q9Fd
 
Dobrý deň. Dnes sme dostali novú aktualizáciu prekladu :),tak som poslal ďalší menší príspevok.
V Základni osadníkov som až dnes objavil Automat na výrobu zlata. Poradí mi niekto,ako vlastne funguje ?
 
po dokončení hlavní quest linky to jest po vyplenění vaultu 79 lze sbírat takzvané pokladniční poukazky a ty proměnit na zlaté pruty zkusim to najít v překladu a hodit sem jak to je konkrétně - Crull jo a děkujeme za příspěvek :)
 
zde jest snad to nějak pomůže

Zlaté pruty je speciální měna, kterou lze získat, jakmile dokončíš svou cestu hlavním úkolem Osadníci. Sbírání a utrácení prutů je jediný způsob, jak odemknout schopnost řemesla některé z nejlepších položek ve hře, takže získání by mělo být prioritou pro hráče všech typů.

Získání zlatého prutu
Můžeš si koupit Zlatý prut přímo od Smileyho, přátelského souseda prodejce v motorestu Vzpurnost (i když budeš muset dokončit hlavní Questlines, než přijde do města). Smiley prodává až 300 zlatých prutů za týden.

Na druhou stranu získáš pruty konverzí pokladniční poukázky na zlatém lisu najdeš je v Kráteru a Základně. Můžeš použít lisovací stroj získat až 200 Zlatých prutů za den.

Bankovky z ministerstva financí získáváš jako odměny od Osadnických denních úkolů a všech veřejných událostí.


Výdaje zlatých prutů
Tři prodejci přijímají zlaté pruty jako měnu:
- Regs, se kterým se hráč může setkat tím, že dokončí hlavní úkol Osadníků

- Mortimer v Kráteru

- Samuel na Zakladně
 
Jen doplním, že pro odemčení položek je potřeba také určitá reputace u dané frakce... Reputace se získává plnění denních úkolů pro tu danou frakci.... Získávat kladnou reputaci je možné u obou zároveň (není to tedy "buď a nebo" a klidně můžete být nakonec spojenci s Osadníky i Nájezdníky)...

Největším tahákem je u Osadníků asi Čínské stealth brnění (140 damage resistance, 140 energy resistance a 1000 radiation resistance... A při skrčení generuje neviditelné pole... )... Koupit lze od úrovně "neighborly" - Soused??? (nevím jak to přeložili) a u Nájezdníků automat na výrobu munice na úrovni "Ally" - Spojenec???...

To brnění lze ale získat i jako odměna za quest pokud se rozhodnete přidat k Osadníkům... Jinak stojí 4000 prutů brnění a 1650 prutů helma....

Plánek na automaty na munici stojí 750 prutů...

Zajímavé jsou i plánky na mod batohu... Stojí 350 prutů a od Osadníků snižuje váhu potravin o 90%, zatímco od Nájezdníků snižuje váhu chemie o 90%...

Osadníci mají pak ještě plánek na studnu (zdroj špinavé vody, ale při nabírání nepřidává radiaci jako třeba pumpa) a nebo podlaha, která je jako záhon...

Víc mě tam asi nezaujalo...
 
ten plánek na stroj na munici se údajně dá i najít někde na severu mapy nad Mega stopem red rocket ale na 100% to nevim jen si pamatuju, že musí být reputace na 100 % u Nájezdníků
 
Dobrá zpráva!!!

30.6.2020 přijde Update 20... Mnoho z plánovaného (jako třeba legendární perky) zatím z této aktualizace stáhli... Ale s touto aktualizací přijdou tzv "sezóny" (možná znáte z jiných her jako třeba Diablo III...) Sezóna je koncipována jako desková hra a na každém políčku je nějaká odměna... po políčkách postupujete za splnění vždy nějakého úkolu (podobného jako jsou třeba v daily challenge) a nebo lze postup i koupit za 150 atomů...

Na 5. políčku je konvertor munice... V něm můžete nepožívanou munici převést na body a za tyto body nakoupit munici, kterou používáte.... I kdybyste tedy úkoly plnit nechtěli nezvládli a nebo spěchali, tak půjde pořídit za 750 atomů (což není zase tolik na to co to dělá)...

01.jpg




Konečně nebudu muset nepoužívanou munici strkat na nádraží do koše... :woot:
 
Back
Top