• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Fallout 76 - hra a hranie

@Morrow : o tom som ti písal 5.1..Za 23000 si kúpiš možnosť vyrábať si to sérum na chemickej dielni.Potrebuješ k tomu suroviny.Sérum účinkuje asi hodinu,tak ako bambulky či časopisy.
 
na to serum kasli, proste mej ten perk na mutace na lvl 2 a porad zkousej. ja jsem dostal dve za sebou, skákání a atomový hřib když se mne nekdo dotkne. hned jsem si mutace léčení zastavil a jsem spokojenej, menit to nebudu
 
Aha.. ok tak budu zkoušet ;)) díky všem :)) ještě musím prozkoumat ty mutace jakou si chci nechat.. teda můžu mít 2 jo??
 
muzes mit i 100 mutaci, ale musi ti proste prijit ty co chces hned za sebou, mne prisli ty 2 co jsem chtel po sobě a tak jsem si je nechal. kdyz dostanes trebas vysoky skok a budes zkouset ze zkusis stesti i pro druhou mutaci a dostanes neco co nechces, co ti bude ublizovat, aby jsi se vylecil, z te spatne mutace, musis si ten perk sundat a dat Radaway a mas sanci ze ti zrusi bud jednu mutaci, nebo druhou. takze moje rada, nech se zmutovat a az chytnes prvni mutaci co chces, si ji nech. a nezkousej dalsi stesti. pro mne nejlepsi mutace je ten vysoký výskok.... kdyz uz nevis kam uteci od utoku, proste skocis na strechu a prezijes )
 
@Silver1254 : Výhodou séra je to,že ho použiješ vtedy,keď ho potrebuješ a neuberá z HP.Nevýhodou je nutnosť si ho vyrobiť,t.j. mať suroviny.
S tými mutáciami,o ktorých ty píšeš,skúsenosti nemám.Budem si to musieť skúsiť :).Len by ma zaujímalo,koľko % z HP jedna taká mutácia zoberie.
Ten vysoký skok som už v hre u iných hráčov v exteriéri videl.Ale asi nevyskakujú v interiéri,v uzatvorených priestoroch.
 
Tak jsem zkoušel ty mutace atd.. nemáte někdo radu jak tu mutaci chytit rychleji? Za 1h v kuse lovení mutace jsem chytil pouze 1 a na nic :D Ale zase jsem vyzkoušel že radiace se i s mutací dá v pohodě vyléčit ;) když máte nasazený ten perk aby nešla vyléčit ;) Lečím se bud perkem nebo v baráku radiační sprchou a mutace nezmizí
 
ano perk takto funguje, nejlepe aby jsi ho mel na urovni 2. tedy loveni mutaci, sundat perk, pit radioaktivni vodu a cekat jestli nahodou chytnes mutaci. kdyz mas malinko zivota, vylečit se (nejlépe NE radaway - ten pak blokuje hodinu aby jsi dostal mutaci) Jasny, kdyz se lecis od mutace (at cimkoliv) - tak mas sanci ze i vylecis svoji nechtenou mutaci.... no a porad dokola, dokud nechytnes mutaci kterou chces. kdyz ji chytnes, nasadit PERK a je to hotovo
 
@CakoSVK Ahoj.Áno bol som to ja.Aj v hre mám rovnaký nick ako tu.Ja hrám síce sám,ale ak sa ešte v hre stretneme v rovnakom svete,mohli by sme sa dať ako priatelia ? Mohol by som ti dať plány na výrobu ultracitovej zbroje,aj s vylepšeniami,aj ultracit.
Ponuka na priateľstvo v hre platí samozrejme pre všetkých.Na hranie v týme nemám perkami postavenú postavu,ale ako priateľ rád pomôžem:).
 
@imro421 ďakujem teda :) kľudne si ma pridaj ako priateľa, aj keď tiež ako ty, hrávam sám a tak ma to baví. A plány na ultracitovú zbroj som si už pokupoval z automatov čo niekto predával po 50 zátok :) skoro hneď na začiatku hry som na to natrafil. Ale ďakujem za ponuku, inak by som bral. V podstate zatiaľ nezháňam nič, užívam si češtinu a snažím sa čo najviac čítať a skúmať.
 
Měl bych 2 dotazy: 1: nevíte co přesně dělá ten Freight wagon co je ted v atomic shopu? 2: když si koupím nějaký skin energozbroje jde i na ultracite energozbroj??
 
K druhé otázce odpověd zní pokud není řečeno jinak měl by být na jakoukoliv enrgozbroj (pouze u jaderné zimy je jen na T-51) a to první je to jen dekorace nic vic
 
super díky ;)) ja že tam v popisech o ultracite power armor neni nic psáno tak abych nevyhodil zbytečně ty keše z atomic shopu
 
Ahoj, mám dotaz, ve hře jsem poprvé zabral dílnu, postavil si funkční extraktor, na boku mu bliká ukazatel, tři dílky z pěti,
k čemu to je? děkuju.
 
pokud to mas napojeno na zdroj energie tak extraktor těží surovinu a čas od času se v něm ta surovina objeví, stačí jí sebrat z toho extraktoru
 
@Martin637 to bude otázok keď prídeš do whitespringského bunkra Enklávy,tam toho bliká ...
......................................................................................................................................................
Získanie jadernej prístupovej karty môže byť niekedy skutočne náročné.Včera mi cargobot zastavil pri Hopewellskej jaskyni,z ktorej vyliezol párač *** lv.91,okolo jaskyne lietala legendárna matka spálených * lv.65 a blízko jaskyne bol Sheepsquatch * lv.85 a asi päť krtkohorníkov lv.40.
Zaujímalo by ma,k čomu sú dobré tie veci,ktoré vypadnú zo Sheepsquatcha. Dajú sa využiť aj inak,ako len predať či rozobrať ?
 
@imro421 některé jsou potřeba na výrobu určitých sér a zbraňí a jídel na boost podle wiky a i překlad obsahuje nejednu tuhle blbinku z něj jako sheepsuatchova hůl a podobně
 
a to znáte tuto miniserii?

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

sice inspirace Fallout 4 ale jako zahráno a natočeno velmi dobře
 
ahoj atomovku musim odpálit aby mě to posunulo dál příběhem ? jaká je doporučená uroveň ?
 
Ahojte. Už som tu dávno nepísal.Čakal som na update Fallout 76 - Wastelanders. A ako asi viete,že sa už predáva aj na Steame. Dnes som sa díval do ich obchodu a predávajú aj Fallout 76 Wastelanders Deluxe Edition,ktorý obsahuje: hru samotnú Fallout 76 a DLC Fallout 76: Raiders Content Bundle a DLC Fallout 76: Settlers Content Bundle. A napadlo ma,že sú tam vlastne dve veľké skupiny - Raiders (Nájazdnici) a Settlers (Osadníci) a k tomu iné NPC a spoločne ich označili ako Wastelanders.
Veľké ĎAKUJEME patrí Naprogramuji,lordCrullovi a všetkým,ktorí sa podieľajú na preklade hry do češtiny.Aktualizácia bola vydaná do niekoľkých hodín,to sa hádam ani nedá počítať na dni,klobúk dole.Ešte ich čaká veľa práce a držme im palce,aby sa im darilo.
 
pro ty kdo si nestihli spárovat Bethesda ucet s Steam uctem do 12.4.2020 a stale se divi ze na Steamu tu hru zadarmo stale nemaji, tak podle posledniho infa na Bethesda support - kdo si nalinkuje Steam ucet do 28.4. tak na konci mesice tu hru uvidi ve Steamu a zadarmo. Tedy ne pár dní po nalinkování, ale vsichni naráz az na konci mesice.
 
Mám jeden jediný zádrhel, který mi kazí pohodový pocit z hraní... Naprostý nedostatek šroubů... A co je nejhorší tak jsem ani nenašel prodejce co by je prodával... Na netu sice píšou, že Vendor v hasičské stanici, ale prd... Ani ten je nemá... Trochu se mi občas nedostávalo i adhezive ale to jde jednak vyrobit a v nouzi nejvyšší koupit... Ale ty šrouby ani prd...

Takže kdybyste někdo objevil vendora, co je má tak dejte vědět... :)
 
aarongoldstein - Zdravím,
Šrouby mám na prodej každý den. Když to vychytáš a přijdeš v čas, tak pár desítek, až stovek jich u mě najdeš. Momentálně jich mám asi 300, ale nejdou automaty :D .
 
@Koller456 Díky....
Ale už jsem objevil, že je má vendor v Charlestonu na nádraží... Až začnou fungovat automaty tak se u tebe možná stavím... Když tě najdu... A když si to budu pamatovat... :)
 
Back
Top