• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

@aarongoldstein Dal som si zobraziť skryté súbory. ProgramData je skrytá zložka. NV_Cache som celé vymazal. ChromiumCache nemám. LocalAccountState.bgs som vymazal aj včera,aj teraz ( tento súbor sa vytvára denne nanovo,tak neviem,aký to má mať zmysel ho mazať (?) )
Tak som zvedavý,ako to pôjde dnes. Včera mi TINU vyhodilo 10x. Prepol som sa na ALEX1,vyhodilo ho 3x. Tak som prestal "hrať". A to som sa včera skúšal vrátiť do hry (po tom,ako ma vyhodilo na plochu): *hneď som dal príkaz Hrať, **odhlásiť sa,prihlásiť sa,príkaz Hrať, ***aj laucher som po odhlásení sa z účtu vypol,zapol a potom Hrať, ****aj PC som dal reštartovať a tak ísť do hry .....
@lordCrull :
s novým patchem na ty úkryty nepřijde nová sezona
,neviem,čo tým myslíš. Sezóna 3 má prísť so STEEL DOWN.
SODUS: Encláva predsa skúmala (podľa F2) vírus FÉV na vyhubenie mutantov (???)
.................................
Ako sa to povie ? Sedem krát a dosť ! (vyhodený z hry) Počkám si na update hry 13.10. a potom uvidím .... A držím palce všetkým,ktorým hra ide :).
 
Naposledy upraveno:
@imro421 Vidíš to mi nedošlo že až v prosinci s Bratrstvem a na těch terminálech to spíš vypadá, že si je spíš chtěli podmanit či zotročit jen se jim to ymklo z rukou :D
 
Tak to mám kliku že ne ty úkryty :D sice jsou hotový ale je tam ještě spousta věcí nedokončených a předělaných třeba jednu poznámku k nějakejm podlahám dělám prakticky každej update :D
 
@imro421
Bille -

tvá značení jsou chytrá a všechno, ale ty jsi VYNECHAL PODLAHU! Dokážeš udělat všechno ostatní, ale neumíš udělat podlahu? Podepřít to tvárnicemi bylo chytré, ale jak můžeme přesně trestat, když naši vězni mohou pod sebe jen sklouznout a utéct? PŘIDEJ PODLAHU!!!

- Britt
 
Ahoj všetkým. Po včerajšom update hry a novej češtine :), hra funguje (zatiaľ) bez padania (obidve postavy).
 
Po ďalšom update na 1.4.1.6. som hral s TINOU asi 20-30 min. a hra padla. A pri každom ďalšom pokuse o prihlásenie sa do hry to skončilo takto
Fallout 76 Screenshot 2020.10.17 - 17.57.03.58.png

Príhlasil som teda na postavu ALEX1. Po dvoch minútach skončil takto
Fallout 76 Screenshot 2020.10.17 - 18.00.43.53.png

Asi nie som sám,kto si myslí,že TAKTO sa hrať NEDÁ.
 
Ale update 1.4.1.6 není dnešní... Je ze včera odpoledne... Tzn pokud jsi hrál včera večer, tak už jsi na 1.4.1.6 hrál...
 
@aarongoldstein Včera večer som nehral. Včera večer som upozornil @lordCrull a na update 1.4.1.6,ktorý asi nikto z nás nečakal, a urobil som si update hry na angličtinu. Až dnes som si inštaloval novú češtinu.
 
To je pravda, kdyby mi nenapsal tak o něm nevim, on se mi shodou okolnosti nainstaloval souběžně s updatem na PTS :) Tak jsm ani nezaregistroval že po updatu PTS proběšhnul i na klasice.
 
Já si ho taky nevšiml... Kdybyste neaktualizovali češtinu, tak ani nevím, že něco proběhlo...
 
Pokud se zadaří a nic se nepos... tak bych o víkendu mohl začít testovat Úsvit oceli v češtině a hledat nějaké ty chyby :) alespoň co se dialogů týče.
 
Nejspíš náznak nové sezony - Nastav si chronotron pro 5. století, abyste mohli vyhledat Cynnoc, který je v historii známý jako Avalonský písař. Budeš potřebovat jeho pomoc při katalogizaci záhad pozoruhodně jedinečné technologie kulatého stolu. Dávej pozor na Alistaira, legendárního rytíře z Avalonu, který ti může pomoci při hledání písaře. Dávej si pozor na místní barbarskou populaci, protože zjistí, že tvá přítomnost je docela hrozbou. Hodně štěstí a Bůh s tebou při tvé rychlém návratu!
 
Úloha Rozširovanie lásky pomocou "Lámača sŕdc", t.j. hasáku skrytého v kytici ruží, končí až 16.2. Tuším, že v Bethesde nemajú radi Valentína (14.2.):mad:.
 
Já těch 5 dělám u V 76 na těch osvoboditelích ale vím že v textech jsou ještě lepší vychytávky jako plíživci a supermutanti :D Celej žhavej umlátit suprika hasákem co má dmg nula nula prd :D to když mu jebnu obouručkou tak mu vemu půl HP :D no možná ho pak tim hasákem dorazit :D
 
Já těch 5 dělám ve Watoze na protektronech... nastřelím si ho (výhoda je, že je pořád bílý) a pak ho dorazím... Na plíživce a supermutanty budu muset něco vymyslet...
 
chlapy dotaz ...... větší výskok bez energozbroje je mozny jen se serem vačnanatec ? a o kolik snižuje perk inteligence ( jestli jsem dobře pochopil ze snižuje ?) připadne je lepsi koupit serum a nebo plán na něj ? i když plan zrovna na vačnatce modus nemel ale jene ano .
 
Větší výskok jde ještě s brněním tajné služby pro které je také k dispozici jet pack...
Vačnatec snižuje inteligenci o 4... ale s plným perkem Class Freak (Pošuk) snižuje jen o 1...
Pokud máš mutaci Vačnatec, jsi v týmu s někým mutovaným a máš aktivní perk (a nebo ho někdo sdílí) Strange in Numbers (Síla v číslech) tak budeš skákat ještě výš...
Jestli stačí koupit sérum a nebo plán je asi otázka názoru... Mě stačí mutace a tak mi stačilo sérum... Někdo chce séra i vyrábět a prodávat a tak chce i plán... Sérum navíc na (tuším) hodinu odstraní negativní účinky mutace (v tomto případě snížení inteligence)...
 
aarongoldstein: dík za vyčerpavajicí odpověď , a kde je se da sehnat brneni tajne sluzby ?
jeste jedna otazka potkat jsem typka co mel uroven tuším 1128 za jak dlouho se tohle dá nahrát ? u prvni hry jsem se dostal nekam ke 200 a hraju znovu jsem na 90 ale nejak si nedokazu predstavit jak se dostat nad 1000 :)
 
brnění tajné služby se dá koupit za zlaté pruty ve vaultu 79 od prodejce jménem Reg...
Podrobnosti o brnění (v eng, ale dnes už každý slušný prohlížeč umí přeložit stránku) https://fallout.fandom.com/wiki/Secret_Service_armor

Já to hraju od dubna (od update Wastenlanders) a mám nějaký cca 330 level... Ale je pravda, že to zase moc nehrotím a nesedím u toho pořád...
 
A nezabúdajme ani tých "šikovných" hráčov, ktorí dokázali využiť chyby a nedokonalosti hry v jej začiatkoch na rýchle navyšovanie levelu postavy.
 
Back
Top