• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Fallout 76 - hra a hranie

@aarongoldstein Tedka sem moc nepochopil co máš přímo na mysli s tou pozvánkou z linku :) překlad dělam tak že vytvořím build ten nasledně odzkouším zda je vidět tekoucí voda, a zda při odchodu třeba z Galerie Podolí je Appalachia že se tam neobjevuje LOOK UP FILED, protože některé věci se nemůžou překládat jejich jen par pak to totiž dělá tenhle bordel :) uploadnu to na claud dam sdílení pro všechny co mají odkaz a hodim info na discord Fb a twitter a to je celé :)
 
@lordCrull Když otevírám váš link na Discord tak mi to napíše, že mám pozvánku do kanálu... (V tomto případě do kanálu "naprogramuji.eu") A nevím jak to funguje, když bych sem nahodil link ze svého Discordu připojeného k vám, ( https://discord.com/channels/524890331725168660/524892188606201856 ) když nejsem vlastníkem kanálu... Nevím jestli bych nemusel dávat váš link co prezentujete vy. (který bych musel někde dohledávat).. Tak raději dávám odkaz na FB....
 
jo takle :) ta pozvánka j nastavená na neomezené použití takže by to mělo fungovat i tehdy pokud ji dáš ty
 
@lordCrull Díky za radu :). Včera som hral TINU v Cz a hra nepadla. Dnes skúsim ALEX1 a a ak padne,tak to celé preinštalujem,ako si mi poradil :).:)
 
Jen mě to tak napdalo, že tam může být něco skrytého co způsobuje a scan a repair je na to krátkej
 
@imro421 Teď mi psal kamarád, co mu to taky padá (a hraje to v eng), že prý to padá na Ryzenech I. generace... Nemáš náhodou Ryzen I. generace???
 
Mám :(. Už mi W10 ponúkol v aktualizácii systému ovládače AMD,žiaľ iba z roku 2017 a to mi nepomohlo. Aj mne to padá už aj v En. Len dúfam,že urobia čo najskôr opravu.
 
Není nad to po ránu zapnout launcher a koukat na bar u PTS kde se stahuje 29.3 Gb dat no sem zvědav kolik textu přidali k těm přístřeškům a o co vůbec jde :)
 
Tak aby toho nebylo málo těch dat tak po nějaké komplikaci na PTS se stahuje dalších 42 GB ale co jsem viděl taktoho tam přidali celkem dost
 
Zo včerajšej generálnej diskuzie: Posted about 21 hours ago - Edited by Boltaction-Axle about 20 hours ago :
Just installed new CPU drivers and running nice and smooth for 40 minutes now.
Go here pick your Processor and install. Worked for me hopefully it will for you all also.
https://www.amd.com/en/support
Nie sú tam ovládače ani pre jeho Ryzen 7 1800X , ani môj Ryzen 7 1700. Takže neviem,o akých nových ovládačoch písal.Mimo iné,dnes dodal:
Update: Well I played for 3 hours and no freezes, took a break logged back on a few hours later and now im back to freezing up again!!
Na vyššie uvedenej stránke AMD je však možnosť stiahnuť program AMD Ryzen Master. Tak som si ho stiahol a nainštaloval. Aj som tak dúfal,že v rámci tohto programu bude možné aktualizovať ovládač procesora,ale nič také som tam nenašiel.Je to na manažment procesora.A keďže neviem anglicky,tak sa mi v tom "rýpať" moc nechce.
Dnes som s TINOU (lvl.101:)) v En pred šiestou dohral včerajšie výzvy a po šiestej dnešné výzvy. A počas troch hodín nepadla :). Takže dám zas Cz a v pohode budem trápiť Bethesdu ....
 
No chlapci máte se na co těšit spousta nátěrů pro zbroje, zbraně, ty sheltry u toho ještě zvažujeme jak je přesně pojmenujeme spousta čtení v terminálech poznámkjách atd. a maličký spoiler :D -Welcome to the Enclave Research Facility-
 
A napísal som,že fakt neviem,čo si mám o tom myslieť,ale s češtinou mi hrá padá :(.
Už viem,čo si o tom myslieť. Čeština je v poriadku. Včera som zas nainštaloval češtinu (vieme,že je k stiahnutiu na Discorde :)) a s postavou TINA som hral asi štyri hodiny,a ani raz mi hra "nepadla". Myslím,že sú v hre "svety" (servery),na ktorých mi hra buď padá alebo nepadá.
@lordCrull : to vieš,že sa tešíme :). Čakám,kedy otvoria aj Enclave Library ;).
 
@aarongoldstein Bohužel ne a nebo sem to přehlíd jako širé lány je tam toho dost pro energozbroje pro nějaké zbroje speciálních operací pokud ta čínská je zařazena v tom jsou tam komplet zbroje Bratrstva
 
Ahojte. Ja by som uvítal targeting HUD pre prilbu T65 a tiež dekontaminačné brány na Základni a v Kráteri :). A v poslednom čase som mi nefunguje voľba emotikonov (Q),mám iba tie najzákladnejšie :(.
 
Pro T-65 údajně fungují mody pro X-01 a ty by měly jít všechny koupit ve Whitespringu bunkru.... Dekontaminační sprchu mám svojí v kempu (plánek padá občas ze Scorchbeast Queen)... Ale teďka to každý háže raději na Colossus a Queen je málokdy...

Emote mi chodí normálně... I ty rozšířené....
 
Naposledy upraveno:
A mohu řící že s novým patchem na ty úkryty nepřijde nová sezona nebo alespoň zatím není na PTS
 
@aarongoldstein Po reinštalovaní celej hry som si musel v atomik shope znovu "označiť" všetky emotikony,ktoré chcem používať,takže je to už OK.
Dekontaminačnú sprchu mám tiež vo svojom kempe.Módy pre X-01 predáva aj Modus vo výrobe.Kúpil som targeting HUD- dal sa naištalovať do prilby T65 a jasnú čelovku- tá sa nedala nainštalovať.
Horšie je to s tým padaním hry.Na niektorom svete padne hneď,inde po 10-15 min. a prejdem desať svetov,aby som ostal v hre. Je to skôr o trápení ako o zábave :(.
 
@imro421 To mě mrzí... Tomu kamarádovi, co mu to taky pořád padalo to někdy v sobotu padat přestalo a od té doby mu to (klep... klep... klep...) běhá v pořádku....
 
Tak si dáme zase maličký spoijler na prosinec k Bratrstvu podíváme se na výzkum Enklávy celý komplex laboratoří a výzkumáku řídí centrální počítač SODUS ano mnozí z vás již vědí, že se jedná o další model jako je MODUS. Zatím není jasné co zde Enkláva zkoumala, ale z útržků se ví, že zkoumala zmutovanou flóru a faunu a jak ji i případně ovládnout jako zbraň. -- Ale jak znám Bethesdu tak spoustu věcí do prosince opět překope :)
 
@imro421 Tak tomu kamarádovi to dneska začalo zase padat.... Ale našel tohle a pomohlo mu to...
I deleted the caches - nvidia cache found in nvidia folder (Program Data\NVIDIA Corporation\NV_Cache), and chromium cache found in fallout 76 installation folder (Fallout 76\ChromiumCache) as well as the LocalAccountState.bgs file found in Documents\My Games\Fallout 76\ [string of letters and numbers representing your account]\
 
@aarongoldstein : Mám Program Files\NVIDIA Corporation\ ...ale NV_Cache nemám a v zložke Fallout 76\ nemám ChromiumCache, je tu ChromiumRenderer.exe. LocalAccountState.bgs som našiel,ale akosi nerozumiem angličtine,to by som mal akože zmazať ?
Mne včera hra nepadla ani raz a hral som hodinu ALEX1,lvl.284 (urobil 1x dennú operáciu) a potom TINA,lvl.105+ urobila všetky denné výzvy a týždenné výzvy (okrem denných operácií - tie robí ALEX1).
Je to ako Každý chvíľku ťahá pílku,raz mi hra padá a potom nie. Asi záleží na šťastí,na aký svet ma dá (???).
 
@imro421 Asi smazat... Jen jsem zkopíroval post z reditu, který prý kamarádovi pomohl... Mě to (klap... klap... klap...) nepadalo a nepadá, takže žádné úkony nezkouším... Takže fakt nevím... Jen mě napadlo se tu podělit, že by to tobě (nebo někomu jinému) mohlo pomoct... :)
 
Back
Top