• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Fallout 76 - hra a hranie

Ahoj. Kto poradí,kde sa vyrábajú roztoky (FLUXy) podľa Kovac-Muldoon receptov ?
 

Přílohy

  • Fallout 76 Screenshot 2020.09.12 - 14.03.57.17.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.09.12 - 14.03.57.17.png
    4 MB · Zobrazení: 12
  • Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.28.02.79.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.28.02.79.png
    4,2 MB · Zobrazení: 12
  • Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.28.50.95.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.28.50.95.png
    3,5 MB · Zobrazení: 9
  • Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.29.40.65.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.09.13 - 15.29.40.65.png
    4,1 MB · Zobrazení: 17
IMHO to jsou jenom poznámky (pro doplnění atmosféry) a nikoliv recepty... Takže IMHO nikde...
 
Jj,sú to len poznámky,nie recepty. Už som si spomenul,keď som hral ešte v En.Zo surového roztoku sa robí stabilizovaný roztok,ktorý však niekde (neviem prečo) uviedli ako čistý. A to ma teraz akosi zmiatlo. Díky za odpoveď :).
 
Ahoj. Ako ste spokojní s legendárnymi perkami ? Napr. "Páchnocí zmetek" dáva +50 odolnosti voči jedu pri nosení odpovedajúcej sady zbroje. To je ktorá ?
 

Přílohy

  • Fallout 76 Screenshot 2020.09.16 - 04.52.54.23.png
    Fallout 76 Screenshot 2020.09.16 - 04.52.54.23.png
    1,9 MB · Zobrazení: 11
@imro421 Neevim nějak sem potom zatím nepátral pravdou je že sem při překladu taky přemýšlel co tím myslí ale nechal sem to plavat :)
 
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Tak som zvedavý,čo nám to prinesie :unsure:.
 
Tak maximálně dostupnost jejich her v Game Passu, víc bych od toho nečekal...
 
Ďakujem @Leffi za jeho vyjadrenie.
Viac menej som mal na mysli,čo to prinesie Falloutu 76 :). Či dôjde ku skvalitneniu hry,odstráneniu starých neduhov,pokračovaniu formou ďalších sezón, a pod. ....
 
Hmm, ještě jsem měl osobní spekulaci, kterou mi dnes potvrdil Vortex, že v tom byla snaha Microsoft vyfouknout Sony exkluzivity a něco na tom bude.
Ono stávajícím hrám to jistě pomůže nějakou tou finanční injekcí, ale hlavní zájem tam bude hlavně v těch budoucích, což je Starlink a Elder Scrolls VI...

 
Podle mě dojde jen ke zhoršení a obávám se o budoucnost modování, jestli to budou distribuovat jen přes ten jejich **** store...
 
@Leffi Podle tiskovky a vyjádření by to mělo být jako do teď alekdo ví zas na druhou stranu Bethesda má pevnou a velikou základnu moderů samozřejmě hned se vyrojili zprávy že by Obsidiáni mohli dělat na Fallout: New Vegas II a nebo na Falloutt 5. A ano prim v tom hrajou ty exluzivky teď asi pláčou majitelé konzolí od sony že bude spíše přesun na X Box. Uvidíme co přinese ke konci února Bethesda day či nadcházející měsíce
 
@imro421 Sezony budou i nadále to přineslo do hry svěží vítr a zatim si ji udajně pochavlují jak Bethesda tak samotní hráči, otazkou je zda se z toho nestane rutina jako třeba v D3, dále nově přibili ty denní operace a čekají nás další věci mluví se o příchodu Enklávy příští rok jako největšího rivala BoS ke konci roku dorazí BoS i do Appallachie a mi jsme již ready jsou přeloženy questy terminály poznámky dialogy atd, ke kterým máme přístup a bude to i sranda když se zeptáš jako hráč odpadlíka Bratrstva jak se sem dostali dostaneš následující odpověď Letěli jsme sem v obrovské, magické vzducholodi na obloze... jak si sakra myslíš, že jsme se sem dostali? Šli jsme pěšky. Další otázka! Takže i trochu odkaz na F4 :)
 
@imro421 Já už hraju v CZ (psal jsem to výše, že jsem tam nainstaloval češtinu abych na nové postavě si projel příběh...)... Ale pouze s aktuální češtinou... Takže dnešní úkoly jsem odehrál v eng a naprosto bez problémů.... Ale večer už vyšla nová CZ... Mám jí nainstalovanou, ale ještě jsem jí nezkusil....
 
@aarongoldstein : Ja som hral už s dnešnou češtinou. Už som si hovoril,že to po 15.9. akosi lepšie šlape,že to dokázali lepšie vyladiť a PC mi nejde až do takej záťaže ako predtým. Ale po dnešnej "údržbe" je to akosi nanič :(.
Ako tak pozerám do Eng General Discussion,tak odhadujem,že nie som sám,že problémy majú aj iní ...
 
Naposledy upraveno:
@imro421 To vypadá, že Bethesda na tebe ukazala prstem se slovy tobě tobě to holenku nepude což mě mrzí, ale mohu ubezpečit že překladem to není a nebo alespoň nevím o nikom dalším komu by to způsobovalo pády .
 
@lordCrull Včera som sa dosť potrápil s tým,že ma stále vyhadzovalo z hry. Dva krát som robil aj Scan and Repair súborov hry pred inštaláciami češtiny. Skúšal som hrať s obidvomi postavami. Myslím,že som tam mal na mojom Bethesda účte v uloženej pozícii niečo špatne napísané,preto ten "prst" ;). Po treťom Scan and Repair som hral v origin"En" asi pol hodiny bez problémov. Stiahol som si na Discorde opäť,druhý krát,češtinu a nainštaloval ju. Hra mi už potom nepadala. Hral som TINU a dnes skúsim ALEX1. Dúfam,že dala Bethesda ruku .... :).
 
@imro421
@lordCrull
Včera jsem hrál v eng a ani jeden pád.... Dnes s češtinou také ani jeden pád...
Ale na různých fórech se množili stížnosti, že to padá... Pády mi potvrdil i kamarád, co to hraje jenom v eng... Takže komu to padalo, tomu to padalo už v základu... čeština nečeština...
 
A dnes je padanie späť !!! Začal som hrať ALEX1,po štvrť hodinke padol,a potom ešte dva krát a to už skoro po vstupe do hry. Tak som sa prepol na TINU,včera sa držala cca štyri hodiny. Dnes po štvrť hodinke padla a potom tiež okamžite zas. Odinštaloval som češtinu,urobil Scan and Repair na En verziu. A dve a pol hodiny som hral bez jediného pádu ALEX1, a v závere štvrť hodinky TINU bez pádu.
@aarongoldstein hore vyššie si dával odkaz na češtinu na FB,tak si myslím,že máš túto češtinu,z FB. Ja mám češtinu z Disk Google a tam bude asi ten rozdiel. (FB nemám, a ani nechcem). Fakt neviem,čo si mám o tom myslieť,ale s češtinou mi hrá padá :(.
 
@imro421 Rozdíl v tom není je to ta samá čeština jako máš ty co je na discordu :) Ta samá adresa pro její stažení je na discordu, Fb a Twiterru nenahrávám tři rozdílné verze to by mi asi jeblo :)
 
@imro421 Viz Lord Crull... Je to ta samá čeština.... Jen jsem nechtěl dávat přímý odkaz na google drive, ale dal odkaz na jejich FB, protože nevím jak je to přesně s Discordem a pozvánkou z linku....
 
To mi je jasné,že sa nenahrávajú tri rozdielne verzie. Doteraz mi každá jedna z vydaných češtín pre F76 fungovala bez problémov. Skôr som myslel,či nedošlo k chybe pri nahrávaní češtiny na Disk Google alebo u mňa pri sťahovaní z Disk Googlu. Súbor u mňa má 248 MB (260 938 032 bajtov). Inštaláciu robím tak ako x krát predtým.A napísal som,že fakt neviem,čo si mám o tom myslieť,ale s češtinou mi hrá padá :(.
Asi budem musieť počkať,kým Bethesda začne ukazovať prstom inde ...;). Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
 
Hmmm pěkné ja to zkusil včera solo a boss mi natrhnul ***** :D Maskovaný těžce pancořovaný Anihilatron lvl 100 :D ale asi je to i tim že mam na hov... build .D @imro421 napadla mě ještě jedna věc, která by se mohla vyzkoušet, zkuz hru úplně odinstalovat smazat zbylí soubory potom a udělat čistou instalaci vim že to je na dlouho, ale třeba to pomůže.
 
Back
Top