• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Fallout 4

Fallout 4 1.0.3

Zdravím celý překladatelský tým. Na tuhle dobu čekám už skoro druhý rok. Poslechl jsem celý rozhovor s Palkem a trošku mě vystrašilo, že možná bude problém s CZ v PS4, pevně věřím, že to nakonec dopadne dobře a že i my, konzolisti si hru plnohodnotně užijem! Prozatím díky moc všem, a Tobě Palko díky za skělý rozhovor na YT kanálu u Leffiho!
 
Díky moc. Dnes jsem ještě mohl něco přispět . I když myslím že za dva roky práce je to stejně almužna co se celkem vybralo. Máte můj veliký díííííky a upřímně po mnoha letech se zase těším na vánoce :)
 
Koukal jsem na rozhovor s ukazkou a klobouk dolu panove ze jste to takhle dotahli... a ze to byla poradna streka... osobne jsem hru odlozil do "supliku" a udelal jsem dobre :) palec nahoru, kloboucek dolu :)
 
Bude čeština fungovat i na Fallout VR? Texty tam asi budou stejné, ne? Má tady někdo možnost to otestovat?
 
Na Fallout VR čeština funguje, super! Jen škoda, že je ta hra tak náročná. Mám 1070 a nic moc :(
 
Tak už, dúfam, počítame len hodiny do vydania. ;)
Dámy a páni, ktorí sa podieľali na preklade, veľké ĎAKUJEM.
 
ještě bych chtěl všem milovníkům VR doporučit program vorpx, kterej z fallouta 4 uděla fallouta 4 VR, funguje to dokonale, jen si musíte přizpůsobit ovládání, případný problém s češtinou samozřejmě odpadá. dost lidem oficiální fallout vr funguje rozmazaně ale tohle je naprosto ostrá alternativa se supr grafikou, kde si můžete nastavovat parametry grafiky, což u ofiko verze chybí. mám obě verze, tak mohu porovnávat. určitě supr alternativa s češtinou. cílem není dělat reklamu programu, ale pomoct lidem se slabší grafickou kartou k super zážitkům s Falloutem4 ve virtuálce!
 
realne to bude zajtra myslim--------..........................................................
 
čeština bez problémov spustená , úvodné pasáže a cca hodinka hrania zatiaľ na 100% ......

moc ďakujem celému týmu ktorý sa na tom podielali .....oplatilo sa čakať :)

a ďakujem za krásny vianočný darček
 
Ďakujem za češtinu. Mám menší problém s hrou - po nainštalovaní hry zo steamu mi pri spustení píše program prestal pracovať. Ale keď spustím v okne tak mi to ide. Preinštaloval som direct, vcredist aj grafiku. Zostava i5-4570CPU 3,2GHz, GTX 770
 
Zdravim, po prekopirovani souboru cestiny me hra vzdycky po najeti do uvodniho menu spadne, zkousel sem 2x reinstal a nic, nevite cim by to mohlo byt? zadnou chybu to nenapise, jen to spadne.
 
i mne hra po najeti do menu spadne ale nepomohla ani preinstalace hry
nainstaloval jsem hru znovu a jela nainstaloval jsem patche a skse
hra pada v menu bez cestiny
jela ti hra pred cestinou mne jo, ale kdys jsem do hry daval alfu, pote jsem hru chtel hrat az tet ale nejela take nejede ze stejneho problemu skyrim
skusim to zase odinstalovat a nainstalovat znovu bez modu skse a podobne
 
nemam origimal hru a ani novy patch update mam 1.9 hra jela naposledy kdys jsem skousel alfa cestinu 20170903-f4cs-7404448-noinfo hra jela
skousel jsem dnes s cestinou hra nejela
tet hru instaluji znovu a skusim hru nainstalovat jen s updaty 1.9 a bez cestiny a vseho okolo

zakladni hra v 1.8 jede
v 1.9 se v menu hry vypne
s cestinou to nema nic spolecneho
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nádhera týme Falout4! Začal jsem novou postavu a proběhnul Sanctuary. Večer budu pokračovat. Strašně se těším! Díky vám znovu a znovu!
 
padanie hry v menu sposobuje nejaky novy update na windows 10,ak mate eset smart security 10,staci dat personalny firewall/pokrocile/pravidla a tam si to upravit a dat fallout 4.exe a Fallout4Launcher.exe,nech ho vyluci a smer treba dat oba a ulozit a ide to bez problemov a ak mate iny antivirak,tiez v personalnom firewalle vylucit,nieco ako keby odosielalo na internet a potom to blokuje,padanie nema nic spolocne s cestinou.

Ovladací panely > Brána Windows Firewall > v lavom panele "Upřesnit nastavení" > Příchozí/Odchozí pravidla (lavý panel) > Nové pravidlo (pravý panel) > Program > další, vyberieš program > další a už máš aj možnosť blokovať komunikáciu.
popohlo ale uvidim jak to dopadne kdys pridam skse a asi 150 modifikaci bez kterych tu hru hrat nebudu a cestina zatim jede i se hrou
skoda ze jsem na to neprisel pred nekolika hodinama tet musim zacit instalovat modifikace zase od zacatku a po jednom
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mne hra padá pri spustení, ale keď dám spustiť v okne tak všetko funguje. Skúšal som aj antivírus aj vypnúť internet, aj ovládače preinštalovať. CZ na to nemá vplyv..
 
Zkousel jsem vse tady popsane - i ten firewall (mam win10). No asi budu muset pockat nez vydaji nejaky fix toho patche...
 
Děkuji moc za češtinu kluci a holky, jste skvělý ale ještě si počkám pár dní jestli se vám to podaří domluvit s těma vývojářema na full dialog interface.

Poslal jsem ještě malý obnos za super práci kterou jste vydrželi takovou dobu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Rabijak

Odpoj sietovy kabel a pojde to, alebo ak mas pripojenie cez wifi tak ho vypni, mne to pomohlo
 
[QUOTE="An...[/QUOTE]

Není třeba nic složitě domlouvat, protože úprava je velmi snadná :) Klidně sem upravený string dám, ale pouze pokud s tím autoři češtiny budou souhlasit. Jen díky jejich práci čeština vznikla a bez jejich svolení to veřejně postovat nehodlám.

Jinak pokud někdo vidí část hry v eng tak je to z 99% způsobeno DLC či mody. DLC upravují i původní fallout stringy a jsou v seznamu níže tzn., že přepíší původní fallout string.

Většina z nás jistě má unofficial fallout patch, který opravuje spoustu chyb a ten, češtinu rovněž rozhodí. Osobně ho v češtine mám, ale opět nechci nic zvěřejňovat bez souhlasu.
 
To je pouze upravené rozhraní :) Full dialogy vypadají takto:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
RGRPh
 
to Cert:
Ahoj můžeš mě prosím kontaktovat. Nemůžu založit soukromou konverzaci a chtěl bych se Tě na něco zeptat. Díky moc. Klidně na mail: [email protected].
Ještě jeou díky.
 
Back
Top