• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Fallout 4

Fallout 4 1.0.3

Poraďte mi prosím, jestli něco dělám špatně. V hlavním menu po spuštění hry mi to tvrdí že mám češtinu verze 0.9.3 a to jsem před chvílí dala novou 0.9.7. Je chyba u mě nebo jste jen zapomněli přepsat verzi v češtině? Děkuji.

Jinak moc díky za skvělou práci a skvělý Vánoční dárek :) Moc se těším až bude čeština kompletní. Už teď se hraje fajn a jsem fakt ráda že jste se do toho pustili a stále na tom pracujete.
 
Poraďte mi prosím, jestli něco dělám špatně. V hlavním menu po spuštění hry mi to tvrdí že mám češtinu verze 0.9.3 a to jsem před chvílí dala novou 0.9.7. Je chyba u mě nebo jste jen zapomněli přepsat verzi v češtině? Děkuji.

Problém je u tebe, mě to píše normálně verzi češtiny 0.9.7. Zkus češtinu odinstalovat a znovu nainstalovat (přes instalátor či ručně), případně dát třeba na steamu ověření integrity.
 
Instalovala jsem všechno načisto a češtinu ručně, ne přes instalátor. Tak já ji zkusím dát znova. Každopádně díky.
 
Po updatu cestiny (PS4) pro zakladni hru, Automatron a Far Harbor se zrejme zmeni load order (cestinu pro zakladni hru jsem po updatu mel jako posledni) a nejsou funkcni nektere perky, je potreba to prehodit rucne. Me pomohlo dat zakladni hru jako prvni a Nuka World dat pod Far Harbor. Mozna staci dat jen zakladni hru jako prvni, zas tolik jsem s tim neexperimentoval:)

Jinak samozrejme diky, obvzlast ten Far Harbor potesil:)
 
Naposledy upraveno:
Zdar Parani falloutu,potreboval bych poradit...Nejde mi spustit dlc Automatron,kdyz zapnu radio tak v tom jen sumi a nespusti se to,kde je chyba,dekuji předem..
 
Dobrý den, jako první bych chtěl poděkovat za překlad ;) jen se chci zeptat na perky. Několik perků není přeloženo. Je to tím, že ještě nejsou přeloženy všechny DLC a tyto perky s tím souvisejí, nebo je problém u mě? Verzi překladu mám samozřejmě 0.9.7 a hru zakoupenou na Steamu + Season Pass. Děkuji za odpověď.
 
Omlouvám se za unáhlenost... zakázal jsem si nepřeložené DLC a perky jsou opět česky :)
 
[QUOTE="pa...[/QUOTE]
palko,dekuji vyzkousim. A od tud by se pak mel dlc Automatron normalne zpustit? Tez dekuji za preklad Far Harbor a uzivam si to,super preklad,diky!
 
[QUOTE="Do...[/QUOTE]
Jak jsi dokázal ty DLC zakázat ? :D rád bych to taky zkusil díky
 
Jak jsi dokázal ty DLC zakázat ? :D rád bych to taky zkusil díky
Pokud hraješ na PC, tak ve Steamu je možnost nainstalovat/odinstalovat jednotlivé DLC.
upload_2018-12-28_21-29-49.png
 
[QUOTE="Hy...[/QUOTE]
Přesně tak, jak říká Milhousek ;) přeji příjemnou zábavu.
 
Předem bych chtěl velmi poděkovat za vaší práci na češtině a smekám klobouk. Chtěl bych se jen optat kdy bude malinkým odhadem přeloženo DLC Far Harbor. Já že jsem tam zavítal a přehlédl, že překlad ještě děláte a nechce se mě vracet :D :D děkuji
 
jééééj teď vypadám jak trubka děkuji, jsem toto nějak přehlédl jsem tu krátce :D
 
Hodně pěkný překlad, zrovna jsem si koupil hru o winter sales, tak se bude hodit. :)
 
Konečně jsem si koupila GOTY edici a začala jsem hrát znovu a už ve vaultu jsem měla některé texty anglicky, je to tím že mám zapnutá všechna DLC? Nebo to můžou ovlivňovat i mody? Nemám žádný mod který by ovlivňoval příběh, jen to přidává nové věci a pak mám unofficial patch, tak mě napadá jestli ten to nemůže ovlivnit. Poradíte prosím co to mohlo způsobit? Díky :)
 
cus,preklad Far Harbor konci v Acadii u Kasumi Nakano,kdyz chci s ni promluvit?,diky...
 
Není to tak, že těch nepřeložených pár procent je na konci. Překládáme to tak, jak nám to přijde pod ruku. Může tedy chybět klidně celý jeden quest někde uprostřed DLC.
 
snad již brzy velice se těším a smekám před Vaší prací...bude muset Vám něco zaslat, jako velké díky.
 
aarongoldstein tebe se nikdo nepta! blbla,woe to vim i bez tebe,ze to není prelozeno vse,proste jsem chtěl vedet jestli je zatím konec prekladu v acadii… Diky palko za odpověď...
 
Back
Top