• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Fallout 4

Fallout 4 1.0.3

Tak dnes vyšel Fallout4 update a pokud hrajete s F4SE (je potřeba pro extended dialog mod) tak Vám nejde Fallout spustit, je potřeba aktualizace ze strany F4SE, pokud nechcete čekat dá se to obejít tím, že si stáhnete starý Fallout4.exe a vypnete aktualizace.

Exe se dá stáhnout přes Steam console, tady je návod jak jí zapnout

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.

pak už jen do console napíšete "download_depot 377160 377162 6449513258100364429" bez uvozovek a exe se Vám stáhne. Z umístění kam se to stáhlo (steam napíše kam) jen přepište staré exe a můžete znovu hrát.
 
Proto používám raději New Dialog (ten F4SE nevyžaduje) a díky Stoupovi (děkuji, děkuji, děkuji) navíc v češtině nejnovější verze...
 
Prosím nemám nikde složku ~/Dokumenty/My Games/Fallout4/ kam mám naistalovat Fallout4Custom.ini diky za radu.
Mám win 10.
 
@KorinCZ A měl už jsi Fallout 4 alespoň jednou spuštěný??? Mám za to, že se tato složka vytvoří až při prvním spuštění... (nebo alespoň některé hry to tak mají...)
 
Ahoj ,našel by se tu někdo ,kdo by mi poskytl soubory Interface a Strings nepočeštěné ?Nechce se my to přeinstalovávat .Předem moc děkuji .
 
Dobry den - su prelozene i DLC ? Preklad uz je starsi, ale ja som sa ku hre dostal az teraz. Dakujem za odpoved
 
Zdravím, předem děkuji za kvalitní překlad. Chtěl jsem vydržet do finální otestované češtiny, ale už to nemohu vydržet :) Kdy cca plánujete vydat betu 0.9.5 ? Děkuji
 
Hraju na PS4 a mam dotaz. F4 mam se vsemi DLC a cestina mi totalne rozhodi nektere perky, jsou podivne bile, mimo rozhrani, a nejde se podivat co dava dalsi level perku. Pocitam ze to je problem naistalovanych DLC ktere zrejme prepisuji nektere perky ze zakladni hry. Ja mi jasne ze kdyz dam DLC pryc bude po problemu, jenze to se mi moc nechce, preci jen toho pridavaji docela dost i do zakladni hry. Da se tohle nejak vyresit aniz bych ty DLC musel davat pryc? pripadne me jeste zajima jestli ty DLC maji vliv i na neco jineho a spolu s cestinou nerozeserou neco dalsiho. O neprelozene sem tam texty mi nejde. Dik
 
@Charllize Přesně tak, jde o situaci, kdy DLC upravují perky základní hry. Bohužel nějak to obejít nejde. Možná bych mohl udělat modifikace pro DLCčka s nepřeloženými texty. Bohužel ale Bethesda teď zavedla novou validaci, která mi brání udělat nový release češtiny pro PS4, takže se musím nejdříve poprat s tím :(
 
To je rychlost :) Hmm, ja si to myslel. Takhle, me jde primarne o vsechny workshop dlc, vault a Far Harbor, Nuka World bych tam ani mit zatim nemusel. Ale myslim si ze to dela prave Far Hrabor, u nej mi jde o to ze v zakladni hre se pak vyskytuji predmety ktere jsou jeho soucasti (opakovacka, harpuna atd) Kdyz bys vedel ktere DLC to konkretne dela, tak bych se mozna donutil to hrat bez nej. Ale prijit o vsechny to asi nedokazu:)
 
@Charllize Můžeš začít hrát pouze základní hru.
Hrát se všemi DLC, které máš, a být smířen s tím, že budeš mít některé texty v originále a nebo počkáš až budou přeložena všechny DLC, to je už na tobě.
Osobně si myslím, že i samotná hra bez DLC má toho spoustu co nabídnout.
 
To muzu. Ale jelikoz jsem F4 hral nekolik set hodin, vim o co bez DLC prijdu a proste to tam potrebuju:) Me nejde o par anglickych textu (anglicky umim docela dobre, jen radsi hraju cesky a treba cteni terminalu bylo na mne v anglictine uz prilis unavne) ale o ty perky ktere vypadaji totalne nefunkcne. Asi si dam tu praci a postupnym pridavanim DLC si zjistim ktere konkretne tu chybu zpusobuje a to tam holt nedam.
 
Naposledy upraveno:
Možná by stačilo mrknout, které DLC přidává/upravuje nejvíce perků a zkusit ho vypnout zda by to nepomohlo.
 
Dela to Far Hrabor, uz jsem to zjistil. Takze to budu muset hrat bez nej, coz me krapet mrzi. Ale lepsi nez prijit o vsechny DLC:)
 
Nestretol sa niekto s týmto?
Skoro na začiatku hry, Muzeum Svobody, prvý rozhovor s Perston Garvey, po tom čo prehodí konverzáciu na STURGESa, chýba celý Sturgesov part.
Steam, v.0.9.4
 

Přílohy

  • 20180307192354_1.jpg
    20180307192354_1.jpg
    214,5 KB · Zobrazení: 24
  • 20180307192013_1.jpg
    20180307192013_1.jpg
    286,3 KB · Zobrazení: 22
@wndr Tohle je chyba hry, hodněkrát se ti stane, že se titulky "zaseknou" a nezobrazí se ti itulky od další postavy, většinou stačí, když přijdeš k dané postavě blíže.
 
Tak kdy bude 0.9.5? Už chci hrát, ale předpokládám že vyjde do pár dní, tak čekám. :smilie:
 
[QUOTE="x3...[/QUOTE]
Také vyčkávám s hraním na 0.9.5. Snad se brzy dočkáme.
 
To je nám tajnůstkářství...vy nás natahujete :) :bag: No tak jsme zvědavi na to překvapení.
 
Back
Top