1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Fallout 4 čeština!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 10 Listopad 2015.

?

Chceš češtinu do hry Fallout 4?

Hlasování bylo ukončeno v 24 Leden 2016.
 1. Ano velmi, a jsem ochoten přispět

  80,6%
 2. Ano, ale asi bych nepřispěl

  13,2%
 3. Ano, a jsem ochoten přidat ruku k dílu

  6,4%
 4. Ne, češtinu k hraní nepotřebuji

  2,2%
 5. Češtinu nepotřebuji, ale rád přispěji

  1,9%
Je povoleno více hlasů.
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
 1. MicroZ

  MicroZ Tým COTT Člen

  Co si budeme povídat, takový BOOM je okolo toho hlavně proto, že to nese název Fallout :D
  Sice to neznamená, že si to češtinu automaticky zaslouží, ale nic nemění na tom,že bych na to češtinu chtěl (i kdyby za dva roky). :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 2. billll

  billll Podpořme Fallout 4

  Pokud se toho někdo ujme, 1000,- Kč není problém. Hlavně kdyby se někdo odhodlal. Držím palce!
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 3. CougarCS93

  CougarCS93 Člen

  Tak ono jestli chcete vyplejtvat nejlepší naše překladetele amatérský aby překládali 2 roky Fallout a pak budete ty 2 roky brečet, že nikdo nepřekládá žádný hry :D Je to prostě pitomost a doufám, že se do toho ti blázni nepustí, už jen kvůli jejich zdraví, protože psychycky to bude pěkná jebárna :D
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 4. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  jop taky se mně to moc nepozdává.
   
 5. Mateu

  Mateu Člen

  Tak na tuhle češtinu si klidně počkám jsou hry, které za to stojí (DAI, Fallout 4, Wasteland 2, Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin) To je jen souhrn pár češtin na které se moc těším tedy jestli tam ten Fallout bude :) Je sice pravda, že tu je několik dalších her a dalších bude, které si češtinu zaslouží a bylo by také špatné kdyby kvůli češtině na Fallout nevyšly češtiny na desítky jiných her. Ale zase si říkám kdyby se na tento projekt spojila většina kvalitních překladatelských týmů (přeci jen spousta projektů bude brzo dokončena), tak by to zas nemuselo být tak hrozné, vzhledem k tomu co již dokázali a samotní zvládli také velké porce textů (nemůžu teď přesně porovnat jelikož nevím kolik stran měli třeba všechny výše zmíněné hry.
   
 6. DarkhenCZ

  DarkhenCZ Člen

  Osobně bych uvítal to, co jiní a to, aby se síly vložily na jiné hry, které vyjdou. Třeba vyjde nějaké super rpg a nikdo nebude k mání páč se bude překládat fallout 4.
  Pokud by měl být překlad, tak jedině formou vyprávění a to, že by se počkalo až by někdo hru nahrál na youtube, jak ji hrál a veškerej hlavní příběh a s tím úkoly, které by s příběhem souvisely by se přeložily a pak někam flákly, aby si lidé přečetli o čem to bylo.
  Takhle to bylo u Guild Wars 2, že někdo přeložil kousky příběhu hry a hodile se na fan stránky.
   
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
 7. Hru jsem si zatím nekoupil, popravdě čekám jak se vyvine situace kolem čestiny. Pro Fallout mám opravdu slabost a CZ by tomu sakra slušela :) S přispěním na překlad nemám problém. I kdyby se to nakonec nekonalo, i tak díky, že tu snahu máte !!!
   
 8. Farflame

  Farflame Člen

  Stejné to bylo např. u Drakensangu a v podstatě i Risenu 3. A ještě horší by bylo, kdyby měla hra hodně provázané volby a následky úkolů, to by se testovalo ještě hůře. Tak horké to asi nebude, ale stejně je F4 moc velký.


  Oni řekli, že nikoho podporovat nebudou, ani kdyby to někdo překládat chtěl?


  Pokud je to hodně dobrá hra nebo dost známá, tak většina lidí počká. I ti, kteří to nevydrží a rozehrajou to v eng, a zahrají si jiné hry, se k ní většinou později vrátí, až bude čeština.
   
 9. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  Farflame - Ano psal jím přímo Kramla s dotazem že to uvažují o překladu a jestli by Cenega pro ně nemohla něco udělat či je podpořit dostal ose jim záporné odpovědi.
   
 10. Měl bych dotaz. Možná tu zazněl, ale nechce se mi teď pročítat, jestli to tu je a raději se zeptám. Pokud by se překlad povedl což už v minulosti se u Fallout 3 povedl, tak byl by přístupný i na Playstation 4 v podobě modu? Pokud ano neskutečně rad přispěju a rad bych podporoval i do budoucna.
   
 11. Barbar

  Barbar Čestný člen Tým COTT

  teoreticky by tomu nemělo nic bránit většina her co jsou na PC a konzole používají stejnou CZ jen jinak formátování.
   
 12. Chidlink

  Chidlink Tým COTT Člen

  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 2
  • To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  Naposledy upravil: 12 Listopad 2015
 13. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  • Souhlasím Souhlasím x 1
 14. Chidlink

  Chidlink Tým COTT Člen

  Pochybuju že tu hru někdo testoval ;)
   
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
 15. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  Každá hra projde "nějakým" testem. Konec konců i Batman byl testován a je to ještě asi milionkrát větší průšvih než tohle... Bugy na GTAV baví do dnes, Original Sin je enhancnutej a stále plný bugů, a tak dále atak dále. Podle tohohle jdou hry hodnotit skutečně těžko. Například já zatím s hraním žádný problém nemám.
   
  • Souhlasím Souhlasím x 1
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku