1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Fahrenheit Indigo Prophecy Remastered

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Lukas1412, 8 Říjen 2015.

1. Lukas1412

Lukas1412 Člen

chci se zeptat neslo by upravit cestinu na tuhle vylepsenou verzi ?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Taky bych byl rád za úpravu překladu pro novou verzi.

3. 23cicer

23cicer Člen

Není to špatnej nápad..

4. Cryptic

Cryptic Člen

Čo ? to je aj nejaká remaster verzia ? Bolo to už fakt dávno čo som to hral , ale nezabudnem nato , perfektná hra na svoju dobu !!!

5. Vlastik79

Vlastik79 Člen

Také se připojuji s dotazem k CZ na aktuální verzi hry. Děkuji :)

6. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

I já si prosím předělávku.

7. Smrajdl

Smrajdl Člen

je tu nekdo od "techniku" kdo by se na to mohl mrknout? jestli je vubec mozny tu starou cestinu nejak predelat pro tuhle novou verzi hry

8. Jurgen82

Jurgen82 Host

Udělal jsem češtinu do původní verze a remastered jsem upravovat nechtěl, protože jsem v době vydání hry vůbec neměl na překlady čas. V té době jsem dostal na email dotaz od jednoho velmi známého překladatele, že by se pokusil hru přeložit a v rámci dobrých vztahů v komunitě mě žádal o svolení (jakožto překladatele původního dílu). Svolení jsem mu dal, a v jaké fázi to skončilo, nevím (podle vašich reakcí asi čeština doteď není). Myslím, že mě v té době kontaktoval ještě jeden nebo dva lidé a vysvětlil jsem jim situaci, kterou jsem napsal... a možná kdybych prvnímu jmenovanému svolení nedal, možná by ti dva lidé češtinu dávno dodělali... kdo ví, těžko odhadovat. Soubory v remastered verzi jsem neskenoval, tak nevím jestli jsou stejné nebo rozdílné...

9. Smrajdl

Smrajdl Člen

googlil jsem tu upravenou cestinu a nic, takze to nejspis nedotahl...muzes mrknout na tu remastered verzi? jsem si ji zrovna koupil a bez cestiny se me do toho nechce

10. Jurgen82

Jurgen82 Host

Momentálně ne, jsem zaměstnán jinou prací (gabriel knight 2, gabriel knight 1 remastered).

11. Smrajdl

Smrajdl Člen

ou :(

a muzes dat odhad, kdy by mohl bejt cas? opravit to pro novej instalator bude rozhodne min narocny, nez delat preklad

12. Jurgen82

Jurgen82 Host

Slíbím, že se na remastered soubory tento týden podívám. Až budu vědět více, tak dám info. OK? :)

13. Smrajdl

Smrajdl Člen

ha, tyden, to je jak nic, ocekaval jsem horsi cas, ok ok :)

14. Jurgen82

Jurgen82 Host

Jak jsem slíbil, mrknul jsem na soubory BigFile_PC. V podstatě jsou stejné, jen se liší velikostí. Tedy to znamená, že češtinu budu předělávat systémem CTRL+C, CTRL+V. Přitom budu zachovávat logiku překladu z původní verze, tzn. čeština nebude s diakritikou a bude nahrazovat německé titulky (proto bude nutné v menu přepnout se na tento jazyk). Soubory BigFile_PC jsou binární soubory a občas musím něco upravit, než texty vložím, tak to bude docela dlouho trvat. Osobně si dávám 2 týdny, tzn. finál bude první týden v květnu. Pokud bude dřív, budu rád, ale neslibuju. Mezitím vytvořím "nový překlad", ať je to na očích a budu se snažit aktualizovat procenta, ale dnes ne, nechám to na příští týden.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku