1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

F.E.A.R. 3 SK 2020-02-11

Slovenský preklad pre F.E.A.R. 3

1. Gaunt

Gaunt Člen

Gaunt přidal nový překlad:

F.E.A.R. 3 SK - Slovenský preklad pre F.E.A.R. 3

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Solid

Solid Člen

Super správa! Konečne mám dôvod oprášiť túto hru po rokoch! :):):) Držím palce s prekladom! ;););)

3. Gaunt

Gaunt Člen

[QUOTE="So...[/QUOTE]
    Ahoj, som rád, že ešte niekto ocení preklad na túto už staršiu hru :D Ak sa môžem opýtať, nechcel by si nám pomôcť pri betatestovaní? Hra má len niekoľko hodín a čím viac názorov k prekladu dostaneme, o to viac chýb v preklade sa nám podarí opraviť, takže úplne by stačilo, keby si počas hrania označil chybné rody, preklepy alebo nesprávny preklad (keďže rozhovory sú náhodne porozhadzované a tým vojenským rozkazom, nerozumie ani google :D ). Samozrejme pokiaľ by nám chcel s testovaním pomôcť ešte niekto, každú pomoc uvítame. Zatiaľ odhadujem, žeby preklad mohol byť do 2 týždňov dokončený a pripravený na testovanie.

4. Iowerth36

Iowerth36 Člen

Nepochybujem že preklad dotiahneš do konca,ide ti to pekne od ruky :thumbsup:

5. Bomba!Séria FEAR patrí medzi moje najobľúbenejšie(hneď po sérii Half-life).Fear3 som bez prekladu nehral.Takže sa veľmi teším:ay:

6. Gaunt

Gaunt Člen

7. parada!!! ani jsem to nedomackal... nejspis z jistych duvodu co byli v prvnim a druhem dilu... ve tretim uz bohuzel ne... :-/ ale 1 + vsechny pridavky a 2 + DLC to jsem domackal... kazdopadne cest ze se nasel nekdo kdo nezapomel a dokonci preklad "trilogie" ;)
    akorat dotaz na jakou verzi to bude??? ja mam steam verzi... bo se dela na jinou verzi...??? dneska jich je vic... uz neni jenom steam...

8. termit

termit Člen

Dělá se na steam. Ale je to uděláno tak, že by to mělo jet na všech verzích, kromě Microsoft Store.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    Naposledy upravil: 25 Únor 2020 v 20:10
  9. Gaunt

Gaunt Člen

FEAR 3 sa podľa všetkého predáva len na Steame a možno ešte kedysi ako krabicová verzia (ale k tej by som povedal, že mala tiež Steam kľúč, kvôli updatom).
    Aktuálne bol preklad prvý x otestovaný, ale kvôli možnému technickému problému musím počkať, kým hru neprejde ešte druhý tester.

Sdílejte tuto stránku