• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Expeditions: Viking

Expeditions: Viking 1.04

Ahoj, dnes jsem hru koupil a až následně zjistil, že existuje tato čeština. Díky za to. Je možnost někde hlásit chyby, na které narazím?

Zatím první: První rozhovor s kovářem Kveldulfem, kdy říká: "Takže Erlingovi se nakonec jeho debilní synové vymkli kontrole, co? Jsem rád, že jsi z toho bordel vyšel ze zdravou kůží. (...)"

Má být "se zdravou kůží."
 
Taky moc dekuji a funguje jak ma :) jo tady musi clovek zase napsat urcity pocet znaku D:
 
Chcu se zeptat pise mi to volitelny ukol ze ho nemusim zabit a vyhnout se v souboji ale jakmile spustim souboj uz to nejde jde nejak omracit? dekuji...
 
Chcu se zeptat pise mi to volitelny ukol ze ho nemusim zabit a vyhnout se v souboji ale jakmile spustim souboj uz to nejde jde nejak omracit?

V boji můžeš dole na liště přepnout na nesmrtící způsob boje (rány naplocho), takže ty nepřátele vyřadíš z boje, ale nezabiješ. V pár úkolech to hra vyžaduje.
 
No u jednoho mam omraceni ale bohuzel az ted chapu jak to funguje : ) Tak planuju to hrat 2x ted sem obchodnik a potom chcu vsechny odprasknout pri druhem prichodu :)
 
To omráčení si mužeš ,,naskillit,, dejme tomu u každého hrdiny a rozumí se tím že to vyřadíš jen na jedno kolo je to perk.
Já mám prostě furt dilema.. jestli být fakt hodný zaměřit se na obchod a nezabíjet co se dá ani neplenit kláštery.. anebo jestli mám být klasický viking a dělat bordel.. :D má to taky tak někdo ?
 
No jasne ze ma :) vzdy na vse existuje vyjimka :) jako ted uz to chapu treba ja tu knizku nevzal , ale priste to budu kosit vsechno a pokud bude mozne i krale :D ale to nevim jestli jde ... chcu se pridat k piktum, ale asi to neni moc chytrej napad , kdyz nebuduji armadu ..nahodou to muze byt sranda plenit vsechny vesnice a aspon tam bude cisto : ) No perk mam na dva kola jenze sem to zkusil kdyz mel plny live :) Jinak naslapana hra a to je z roku jak sem psal minule tusim 2016 -2017 proste kdyz je neco dobry tak to lidi budou i pozdeji : )
 
Omráčení otevírá u spoustu qvestu i jiné možnosti třeba hned ze začátku s bratry nebo při prvním klášteře. Ale ne vždy
 
Snažím se být pokud možno "fér"Viking,ale hrát za hodného a hru dohrát snad ani nejde.Potřeboval jsem politickou a vojenskou podporu Northumbrie,ale asi jsem se příliš zamotal do vedlejších úkolů,taky jsem nechtěl nepadnout vesnici Dun Phiris,a tady mám výsledek-musel jsem se vrátit na sněm s holýma rukama,král mě poslal do vyhnanství a tam mě zabily.Moc pěkný konec.Hm,vrátil jsem se do posledního savu a zkouším si získat spojenectví Northumbrie za každou cenu,ale nevím jestli to stihnu,mám tak týden...když ne můžu začít hrát znovu :D
 
Aha no sem jim nic nevzal priste to napravim a seberu vse co pujde.. Dneska budu hrat dlouho
 
Rozhodne nez napadnete vesnici nebo cokoliv doporucuji udelat jak Pikty tak Sasy ale ze vseho nejdrive plout na ostrov TULKENU!

Diky tomu muzete pak v jedne lokaci s lidmi co si hraji na Rimskou viru mit moznost jim nabidnout novej domov.
 
Tak na tom ostrově jsem vůbec nebyl...Římany jsem vyřešil tak že jsem je nechal být,bonzáckého faráře jsem podřízl a biskupovi jsem nakukal že jsem římany vyhnal a farář padl v boji :D
 
Tak mě ta čeština nefunguje. Normálně ji nahraji a pak mi ji nemám v options.
 
Tak mě ta čeština nefunguje. Normálně ji nahraji a pak mi ji nemám v options.
A instalace proběhne v pořádku? Nezobrazí se nějaké chybové hlášení?
Zkonstroluj, zda v Dokumentech je podsložka \My Games\Expeditions Viking\Custom Localization\Čeština a v ní další složky se soubory.
 
Všechno tam mám. Jen ta hra mi s tím nemluví. Na začátku instalace češtiny mi to jen oznámí že hra nenalezena a musím k ní zadat cestu a pak vše běží. Přiznám se že jsem si hru chtěl nejprve vyzkoušet v češtině a stáhl si od fitgirl repack (steam verze), jestli to není tím
 
V hlavním menu v pravém dolním rohu je číslo verze hry.
version.png


Externí lokalizace přidali ve verzi 1.0.6, takže pokud máš nějakou starší, tak ti čeština nebude fungovat.

EDIT: Jak jsem zjistil ta tvoje verze je nějaká stará 1.0.1. Takže bohužel s tímto my ti nepomůžem.
 
Naposledy upraveno:
V hlavním menu v pravém dolním rohu je číslo verze hry.
Zobrazit přílohu 31889

Externí lokalizace přidali ve verzi 1.0.6, takže pokud máš nějakou starší, tak ti čeština nebude fungovat.

EDIT: Jak jsem zjistil ta tvoje verze je nějaká stará 1.0.1. Takže bohužel s tímto my ti nepomůžem.

Díky moc za pomoc, asi zainvestuji do koupi.
 
PROSIM VAS cestiny se delaji na AKTUALNI VERZE. Opravdu kdyz uz prekladatele zdarma delaji preklady po nich nechtejte aby resili stare warez verze. tohle fakt neni fer.
 
Udelam si kaficko a jdu pokracovat :) urcite nejsem sam co?)) jinak prosim koukal jsem jeste nez vysla cestina na youtoobera co to tam reprezentoval tu cestinu a on nejak odebiral ty skilly da se to vubec? Spletl jsem se a dal jsem nekomu neco co absolutne nepouzivam .... dekuji..
 
Back
Top