• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Expeditions: Viking

Expeditions: Viking 1.04

perfektní!!! super práce pracovat pod tlakem a ještě s takovou odhodlaností klobouk dolů. jste nejlepší díky moc.
 
A hlavně se to dobře čte, jak barvy, tak i velikost, člověk nemusí mít čumák nalepený na monitoru, aby něco viděl. Díky moc...a potvrzuji funkčnost i na Steam verzi :)
 
Nu odehrál jsem hodinku a hra je opravdu dobře přeložená a ukecaná, ale ne do extrému (třeba jako Inquisitor :D . Téma je zatím zajímavé, boj vcelku propracovaný. Uvidíme jak se to bude dále ubírat. Nechybí tu ani moment překvapení.
 
tak tak souhlasím, zatím jsem hral cca 2 hodiny a je to top. Textu až až a i blbá bitva mi trvá až 40 min :D takže děkujem moc za překlad !
 
Ja sem najednou prošel 8 hodin v kuse bez chybičky perfektní práce, teď sem v Británii první město přeloženo a už se nemúžu dočkat na pokračování :D Ďekuju za překlad jako vždy ste nesklamali.
 
Je to vážně perfektní. Nyní čekám v Británii abych mohl pokračovat. Přeji krásný nový rok
 
Nedokážu se od toho odtrhnout tak posílám poděkování trochu později. :) Ať se nadále daří a zachovej nám přízeň...přeji vše dobré.
 
Tak koukám, že se všichni namlsali a všichni čekáme v Británii na CZ.o))))...super práce, připojuji se k čekatelům.o)
 
Jednu výtku bych ale měl a tou je dabing, respektivě ho je málo.. ale to už se spíše odvíjelo od rozpočtu hry atd.
 
Dokázal by mi někdo říct kdy by mohla být i ta Británie přeložena ?? Díky
 
...připojuji se k Netskymu.o)...i když nás asi bude více.o)...předem moc díky!!!
 
Zdar lidi. Čeština funguje bez problémů a hra mne moc baví, ale mám problém. Dost často mi hra z ničeho nic "crashne". Nejprve při vytváření charakteru, pak hned na začátku, kdy mám vyjít před dlouhý dům a porvat se...Má někdo stejnou nebo podobnou zkušenost? Hra je zakoupená na Steamu...Díky za reakce.
 
Mě hra padla jen jednou na začatku od té doby nic. taky mam origo pres steam, ale běží normalne v pohodě .. zkus overit integritu hry pres steam :) vetšinou pomuže
 
mě to nespadlo zatím ani jednou. zkus tu integritu a nebo jestli máš všechny ovladače aktuální. Popřípadě spustit jako správce a uvidíš...
 
Díky všem za pochvalné a pozitivní reakce. Překvapilo mě, jakou to vyvolalo odezvu. Přece jen to není nějaká slavná hra s reklamou, o to víc to potěší.

Dokázal by mi někdo říct kdy by mohla být i ta Británie přeložena ?? Díky
připojuji se k Netskymu.o)...i když nás asi bude více.o)...předem moc díky!!!

Doděláme to zhruba v březnu. Přinejhorším na začátku dubna, tak snad se neseknu.
 
tak to jsou dobré zprávy! zase se je aspoň na co těšit jsem zvědav jak to vše bude postupovat dál.
 
Geica a Netsky (Boris Daenen?;)) díky, Vaše rady pomohly..Ověřil jsem integritu souborů na Steamu a už to jede fajně :thumbs up::wink1:
 
Moc mne ta hra baví nevim jak dlouho vydržím čekat začal sem to odznovu :D
 
Zatím jsem se vylodil u Scarborough a čeština ještě jede, ale očekávám tedy rychlý konec. Projížděl jste někdo ty první lokace podrobněji? Dá se tam ještě na něco narazit? Přiznávám, že jsem jel jen questové oblasti a do konce měsíce mě ještě zbývalo hezkých pár dní, které možná šlo ještě nějak využít. No a taky jsem nesplnil quest v Ribe s tou bandou, co zabrala někomu barák. Mlátit jsem je nechtěl a jiné řešení jsem nenašel.
 
Když na začátku hry pozabijíš erlinga i jeho rodinu na jeho farmě pak múžeš celou krysí bandu poslat bydlet tam nevím jaké to bude mít následky ale já to udelal tak :D
 
Nemusíš je ani pozabíjet, stačí, když je vyženeš z farmy, pak tam nikdo nebude a můžeš ji nabídnout té krysí partičce, ale klesne ti tím v klanu prosperita (nevím, jak se to odrazí ve hře)
 
Ahoj, chtěl jsem stáhnout češtinu, ale po kliknutí na odkaz ke stažení na stránkách se objevil error 404. Kde se dá čeština stáhnout. Díky :) předem smekám před autorem češtiny, skvělá práce. ;)
 
Ahoj, chtěl jsem stáhnout češtinu, ale po kliknutí na odkaz ke stažení na stránkách se objevil error 404. Kde se dá čeština stáhnout. Díky :) předem smekám před autorem češtiny, skvělá práce.

Díky za pochvalu a vím o tom... něco teď řešíme, čeština tam bude ke stažení dnes v noci nebo zítra.
 
Ahoj, chtěl jsem stáhnout češtinu, ale po kliknutí na odkaz ke stažení na stránkách se objevil error 404. Kde se dá čeština stáhnout. Díky :) předem smekám před autorem češtiny, skvělá práce. ;)
Opraveno, můžeš stahovat :)
 
Farflame doplnil k překladu Expeditions: Viking nové informace:

Vyšla druhá verze češtiny

Vydali jsme druhou verzi češtiny s řadou oprav (hlavně pro ženskou hrdinku) a malou mapou navíc! Více na webu. POZOR - jeden den byl u mě ke stažení špatný soubor, pokud jste si ho stáhli před 12.1., stáhněte si ho znovu.
https://www.farflame.cz/exviking.htm

Na webu jsou také nové obrázky.
A stále mám origo STEAM klíč na prodej.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Back
Top