• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Evil Genius 2: World Domination

hunterak

Uživatel
Příspěvky
18
Skóre reakcí
3
Bodů
0
Tak co říkáte na nový díl populární strategie, která se po letech dočkala pokračování?
 
Super, urcite by si zasluzila preklad a kludne by som aj prispel financne nato.
 
To souhlasím, ale nevím jak moc populární hra to je. Myslím si, že to překladatele přehlídnou.
 
Podle graficky se mi to líbí, působí to na mě jako animovaný Megamysl/Úžasňákovi. I herní náplň by nemusela nudit. Jen tomu chybí čeština, že by si člověk víc užil ty různé vtípky a porozuměl lépe tomu co dělá. Ale i tak uvažuji že si to v koupím. Mít to překlad tak bych to bral hned.

Ale moc nepřepokládám, že by se někdo našel kdo by to přeložil, protože se o této hře nikde moc nepíše a ani tady nezanechala nějaké velký ohlas.
 
Hele nakonec jsem si to koupil a tolik se tam nemluví. A to co potřebuješ si snadno přeložíš :)
 
@hunterak Já to nevydržel a už to mám taky, protože mě okouzlila grafika :love: i herní náplň. Není to o tom že by si to člověk nepřeložil, ale vidět ty hlášky/hlášení v češtině bylo by to veselejší. Ale užívám si to i bez toho...(y)
 
Back
Top