1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Europa Universalis IV čeština

Téma ve fóru 'Koš' založil Cullin, 1 Květen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Cullin

Cullin Člen

Ahoj, zeptám se tady určitě nebudu jediný. Nevíte kde bych našel aktuální překlad na tuto skvělou hru? Někdo mi říkal, že překlad existuje, ale zatím jsem neměl čas ho zkusit najít, třeba tady bude někdo vědět nějaké info. ;)

2. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Překlad k této hře a k některým ostatním hrám ze studia Paradox Interactive nalezneš na této adrese. Ale mám takový pocit, že překlad není na poslední aktuální verzi.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Chidlink

Chidlink Člen

Odzkoušel to někdo ? Mě by nevadilo že čeština není na nejnovější verzi, že tam např. bude pár nepřeložených vět, hlavní je aby fungovala ...

4. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Nefunguje a autoři to zabalili (ani se nedivím), mimo jiné protože Steam zrušil možnost zakázat automatické aktualizace, které to vždy rozbily. Byla to nekonečná práce.

5. Chidlink

Chidlink Člen

No tak to je teda obrovská škoda. Tedka už se hra neaktualizuje(už je dost dlouho od vydání), stačil by tedy upravit jen instalátor na aktuální verzi hry.
    Je škoda aby tolik práce přišlo vniveč kůli takové banalitě.

6. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

V případě jakýchkoliv žádostí ohledně překladů od překladatele JAJJUN se obracejte přímo na jeho web, jako autor může pouze on aktualizovat instalátor na poslední verzi.

7. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

No, ja si dělal překlad u EU III, kde je to řešeno stejně. Jde o to, že každá nová verze to celý rozhází a rozhodně to není banalita upravit, naopak. Takže se jim vůbec nedivím...

8. Chidlink

Chidlink Člen

No jo, moc rád bych si tuhle hru zahrál, ale ona je složitá sama o sobě a ještě v angličtině je pro mě nehratelná :ak:
    Možná za pár let tu češtinu někdo dodělá.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku