• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Epic Games - 12 her zdarma

Epic Games Store už dlouho pravidelně nabízí hru či i více her zdarma, přičemž tato nabídka se obměňuje jednou za týden nebo čtrnáct dní.

Od 19. prosince začne nová akce, v jejímž rámci se bude nabídka her měnit každý den, takže půjde o 12 dní a 12 her zdarma.

Epic Games si ale připravovanou nabídku udržují v tajnosti, a tak se ani nedozvíme, který titul (či tituly?) bude následovat další den.

https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games

Naposledy upraveno:
Transistor, Superhot, ruiner, Mutant year zero, Last day of Yune, Inside, Conarium, Abzu a Observer.. to je jen výčet her zdarma co mě OSOBNĚ zaujali od vzniku Epic klienta.. a co ti dal zdarma Steam? Samolepky? I GoG občas frkne něco.. Letos zřejmě utrácím více na Epicu než na Steamu.. akce 10éček zdarma a za každých utracených 15éček dalších 10 éček zdarma je super.

sirjiri

Člen
[QUOTE="Mi...[/QUOTE]
Hry co jsou tu uz davno k dostani, takze kdo chtel uz je davno dohral a necekal na stupid Epic.

Ja nepotrebuji zadne hry zdarma. Ty co za neco stoji zdarma nebudou a pokud ano tak v dobe kdy se k nim uz nevratim.

Nepotrebuju mit plnou knihovnicku podprumernych ci prumernych her, ktere hrat nebudu a jen mi zasiraji knihovnu. Ja si koupim to co chci a nepotrebuju cinany aby me zalepovali hubu srackama zdarma.

Ja Epic nepodporuju!!! Prisernej soft se vsim vsudy. Kazdej je hold jinak narocnej.

Koupil jsem si RDR2,Fallen Order a Breakpoint a jsem spokojeny. Tohle bude na Epicu tak mozna za 10 let zdarma :)). Takze kdo chce venovat cas jejich hram co
davaji zdarma tak proti gustu zadny disputat, ale me si temahle srackama neziskaji.

Naposledy upraveno:
Připomínáš mi kámoše, který si přečetl několik blbejch zřejmě placenejch článků proti epicu (a nebo to psali lidi, co jim někdo sáhl na oblíbenou hračku) Já nepotřebuji také hry zdarma, koupím si bajlevočko co potřebuji v den vydání a že se jedná maximálně o 5 her za rok (pokud vůbec) ale je to hezké a milé něco prostě jen tak dostat, ptž ne každý má možnost si koupit v den vydání danou hru (málo peněz, děti, auto atd.) Takže se to může někomu hodit a nikdo nikoho nenutí stahovat a dávat si do knihovničky ani ty hry zdarma. Já děkuji Epicu za svěží vítr, který steam přesně potřeboval a že vývojáři dostanou více peněz. konkurence a kritika je potřebná a může z ní těžit jen zákazník. A najdi si hodnocení výše mnou jmenovaných her a dej sem jejich průměr.. když už sis otřel hubu o kvalitu ;)

Gaunt

Člen
Epic tak isto ako aj ostatné služby musí nejako začať a narozdiel od ostatných si zvolil tú cestu, že sa snaží prilákať zákazníkov prostredníctvom hier zdarma od vývojárov, s ktorými podpíše zmluvy a potom je tu ten druhý spôsob, ktorý mnohým nevonia, že si zariadil časovo obmedzené exkluzivity. Ľudia keď o tom rozprávajú mám pocit, akoby si mysleli, že teraz Epic vydiera vývojárov, lebo im uniesol rodinu, ale vývojári zrejme nie sú blbí, takže zmluva s Epicom bola pre nich viac prospešná ako so Steamom, takže keď už sa tu toľko rozpráva o tom, že ako treba podporiť vývojárov, tak prečo ich nepodporiť aj v ich rozhodnutí a zakúpiť si hru na Epicu? To kto vlastní Epic vám môže byť jedno, či Číňania, Američania, Rusi, Arabi... tak či tak, megaspoločnostiam nejde a nikdy nešlo o ľudí, takže potom je to len o nejakom vlastnom sebapresvedčení, ktoré nemá zmysel. Keď sa už človek stretne s negatívnou skúsenosťou OK, tak už to neurobím, ale keď nekúpim nič na Epicu, tak sa nebudem sťažovať, akí sú hrozní...
Nie každý má peniaze na hry a už vôbec nie na to, aby si kúpil novovydanú hru za plnú sumu, ja osobne hrám aktuálne aj hry 20 rokov staré. Tak ako napísal Mickhesh Epic dal zadarmo hry, ktoré nie sú síce podľa teba AAA, ale určite sa medzi nich zaradzujú, LEGO hry a trilógia s Batmanom, Surviving Mars, Mutant Year Zero, observer, Alan Wake, Conarium ... všetky skvelé hry a napriek tomu, koľko ľudí si ich nezakúpilo (resp hralo ich s pirátskou verziou), stále sme na Slovensku a v Česku, kde sa tvárime ako šliapeme EÚ na päty, akí sme si rovní, no len si zakrývame oči pred chudobou... pri minimálnej mzde tretinovej ako v Nemecku, so študentmi a dôchodcami, ktorí majú minimálny príjem, aj takéto gesto dokáže človeka potešiť, ak ste jedným z tých, čo majú viac peňazí tak nerozprávajte ostatným, čo a ako majú robiť, lebo neviete ako sa cítia a čo si môžu dovoliť, hladný sýtemu neverí a v tomto prípade to platí doslovne...
Takže ak to zhrniem tak pre normálnych ľudí, čo majú radi hry a minimálne si pamätajú na dobu, keď hra bola na nejakom médiu a nebolo k nej potrebné inštalovať nejakú ďalšiu aplikáciu je Epic len návrat do doby bez achievementov a možnej komunikácie s tzv "kamošmi". Hra sa nainštaluje, hra sa zahrá, človek si to užije nič viac som nikdy nechcel, zvyšok mi je ukradnutý. Plus len keď si porovnáte ceny na Epicu pri hrách nad 14,99 s cenami na steame, tak zistíte, že prakticky tú istú hru si kúpite o 10€ lacnejšie oproti steamu, keďže ceny sú tam úplne rovnaké. Čakáte na Metro na Steame, Ok, ak výjde, bude stáť minimálne 30€ aj keď povedal by som, že tých pôvodných 60€... aktuálne je na epicu za 10€... takto som čakal na AoE DE a vyšlo na steame a stálo toľko, čo na Microsoft Store...

Já si díky Epicu zahrál Subnauticu a je to pecka... Přitom tu hru bych si za normálních okolností nejenže nekoupil, ale ani nestáhl (a tedy nezahrál) protože mě její popis moc nezaujal na to abych se jí nějak snažil získat... Ale když už mi jí dali a screeny vypadali zajímavě, tak jsem jí zkusil... A nejenže jsem jí dohrál, ale i několikrát se k ní vrátil... a pošilhávám po dvojce... jenže ta je jednak teprve v early accesu a druhak se zatím nikdo ani nevyjádřil, že jí přeloží...

sirjiri

Člen
[QUOTE="Mi...[/QUOTE]
Opravdu jsi me rozesmal az epicky :)). Pro nekoho svezi vitr a pro nekoho ne. A kdyz si kupuju neco tak mam pravo si snad vybrat a i se k tomu vyjadrit. A otru si hubu klidne i o tebe, protoze si delam svuj nazor sam za tu dobu co hraju a nepotrebuju se otirat o recenze, ktere jsou leckdy dost diskutabilni a rozhodne se neda rict, ze bych se vsemi recenzemi souhlasil. To je pro lidi co si neumi delat nazor sami. Takze pro me za me posli Epicu vanocni darek. Me reci kolem epicu nezajimali nikdy a ani jsem je neresil jako jini. Proste to jen nepodporuju. Tak jsem jednou rekl co si o nich myslim. Penize vyvojaru jsou mi ukradeny, protoze jako zakos to nemhodlam a ani nemusim resit. A urcite si vse radsi koupim na steamu, protoze za neco stoji. Jak si rozdleuji prachy me je uplne u ******.

sirjiri

Člen
[QUOTE="Ga...[/QUOTE]
Tvoje vec, ze je ti jedno, ze majitelem je Cina. Me to jedno neni, protoze ty srace nehodlam podporovat a to ne jen ve hrach. Staci, ze likviduji celej svet tim, ze jebou na ochrane znamky a lidi tam delaji za 000 nic na hodku a pak se jim konkuruje. A radsi si tu samou hru koupim za 15 eu na steamu nez za 10 ne epicu. Duvodu je mnoho. A psal jsem, ze tam vydavaji slataniny az na par vyjimek. Vite co je to vyjimka? Asi ne. Tak ctete poradne.

Gaunt

Člen
Som rád, že v normálnej diskusii sa vyjadrujete úplne slušne... každý má právo na názor a ani ja vám nechcem brať ten váš. Môžete tvrdiť ako Čína vykorisťuje svojich ľudí, ale každá krajina má svoje pravidlá a zákony a v číne je trochu iná životná úroveň ako u nás, rovnako potom môžeme rozprávať o tom ako podnikatelia a štát vykorisťuje ľudí, ktorým dáva minimálnu mzdu, z ktorej sa niekedy dá ledva vyžiť... to potom môžeme hovoriť, že cenovo sme na tom už rovnako ako v EÚ, ale platy také nemáme, takže potom nás trh tiež vykorisťuje... takže potom je to už len vaša vec koho podporíte, len zbytočne nenávidieť epic kvôli vlastnému xenofóbnemu zmýšľaniu je povrchné...
Pár výnimiek je niekoľko hier... epic dal zadarmo hru každý týždeň v roku a dovolím si povedať, že polovica z nich patrí medzi tie vaše výnimky, takže prestaňte tu zo mňa robiť blbca...

Barbar

Čestný člen
Já Epic nemám a nenainstaluji si ho tečka...**** mně jeho přístup exkluzivity na jeho platformu a prostě sem se na něj vykvákl. Steam není svatej ani náhodou, ale prostě se mně nelíbí popírání normálního obchodu tedy tady je zboží a nechť je nabízeno všude za ceny které si určí platformy...

Podle mě když se vývojář/vydavatel rozhodne dát za lepších podmínek svoji hru jen na některou platformu, tak to je si myslím právě ten normální obchod a přirozený vývoj trhu (tuším že se tomu říká kapitalismus).

jendus

Člen
sirjiri
Série Batman,Celeste,Rayman,Soma,Metro Redux,The Wolf Among US,Inside,Fez,Qube 2 atd. ,no nevím ale ty hry mě až tak podprůměrně až průměrně nepřipadají:), ale každého baví hrát něco jiného;)

sirjiri

Člen
[QUOTE="Ga...[/QUOTE]
Kdyz na to mam pravo tak co se do me seres. Sam jsi figurka s xenofobnim myslenim a blba ze se be delas max sam. A jak jsem rekl jsou to slataniny az na par vyjimek tak cti poradne ty maslo. ( metro davali akorat 2033, Alan Wake, Subnautica a Batmani jsou ty svetle vyjimky. ) Maji tam stare hry, ktere jsem dohral uz davno, takze jsou mi uplne volny. Vracim se vyjmecne k par titulum, ktere opravdu stali za to. Vubec me v tomto pripade nezajimaji tvoje jine vykoristovatelske individuality. Ja se bavim o Epicu a ten je Ciny a na tu ja seru. Chapes to uz. Navic jejich shop nic neumi. Je nevkusny a achiev. neumi. Proste nic neumi. A je moje vec kam a komu ****** love za hru. A je mi ulne jedno jestli se to nekomu libi ci ne. Pro me za me se ozen s Epicem a bud jeho devkou, kdyz ho tak zboznujes a jini taky:). Tim koncim pro nektere zdejsi masla. Flejmujte si jak chcete. Pro me to skoncilo. Nazdar

Naposledy upraveno:

Kwej

Člen
Zajímalo by mě, proč člověk co něco "nemá rád" jde na téma, které o tom je. Ale vlastně ne, mě to vlastně vůbec nezajímá.:yawn:

Dneska jsem si na Epicu přiřadil čerstvé zadarmové Carcassonne a Ticket to Ride, které znám jako velice slušné deskovky, v téhle podobě zatím neznám a nemohl jsem si nevšimnout, že další týdenní grátis akce od 13.2. do 20.2. je Kingdom Come Deliverance tak kdo ještě nemá a je mu to blízké tak ať to nepropásne.

Iowerth36

Člen
Hmmm najprv Kingdom,teraz Asasíni si myslím že sú skvelé tituly.A zalepili ústa niektorým používateľom.Hlavne používateľovi sirjiri.Ak sú pre Vás toto salátiny ,tak neviete čo je dobrá hra.Už som tu nejaký ten piatok a vôbec sa mi nepáčia Vaše urážlivé komentáre,keď má niekto iný názor ako Vy.Minimálne dlhujete ospravedlnenie Hynnateovi a Gauntovi.Nehovorím že ste zlý človek,len zmeniť spôsob písania.