• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Empire total war DarthMod Empire

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

Barbar

Čestný člen
Zdravím nedokázal by někdo dostat texty s tohoto modu ?
http://www.moddb.com/mods/darthmod-empire

Jde mně o to že bych se pokusil do toho narvat české a zbytek do překládat ( základ hry nechává a popisy stejné tedy překlad je jen u jednotek nových....a ještě musím zjisti jak narvat popisky české do toho které už byli vytvořené v základu hry.

Horus

Člen
Ahoj je to ještě akuální? Když tak bych se na to mrkl.

Naposledy upraveno moderátorem:

Horus

Člen
Naistaluju po víkendu Empire a vyzkouším jestli to nějak půjde.

Naposledy upraveno moderátorem:

PredatorV

Překladatel
Člen
Já už si to moc nevybavuji, ale byl na to i nějaký prográmek, který umožňoval měnit texty ve hře, aniž by se vytahovaly... prostě okno se seznamem řádků v EN (ev. CZ), a šly přepsat a uložit. A fungovalo to.
Problém byl v tom, že texty módu to vůbec nevidělo - což byla záhada... a tudíž to bylo nepoužitelné :)

davidjaho

Člen
Tak třeba se mezitím nástroje vylepšily. Anebo je tu taky možnost kontaktovat autory a zeptat se jich, jestli by neznali nějaký způsob, jak to provést.
Ale kurňa myšlenka na Darth mod v češtině. To je hodně lákavé. :)

davidjaho

Člen
@Horus
Tak jsem to také vyzkoušel a díky Pack File Manageru pro Total War hry jsem se dostal jak k souborům Darth Modu, tak i původní české lokalizaci včetně audia rádců.
Dokonce má v sobě i možnost exportu i importu v csv. Nevím tedy který nástroj použil, kdyžtak můžeš také vyzkoušet.
@Barbar
Co jsem tak zběžně shlédl, tak Darth modovské texty mají asi o 10000 řádků v csv víc než základ. Pravda délka bývá rozličná od názvu města, jednotek až po celé popisy budov, takže není moc vypovídající, ale pro představu nejspíš stačí.

Barbar

Čestný člen
Frrrp 10K to je hodně.

Horusy moc děkuji

davijaho dobře poradím se s dalšíma co dál a moc ti děkuji.

davidjaho

Člen
@Barbar
Rádo se stalo. Přihodím ještě ty soubory, které se mi podařilo vytáhnout. U českých textů byl i patch soubor tak přikládám i ten. ;)
cz_1.0.csv - local_cz.pack
cz_patch.csv - patch_cz.pack
dme_loc.csv - DME_UPC_v6_3.pack

Přílohy

Horus

Člen
@davidjaho
Použil jsem taky PFMko, RustedPFM mi přijde lepší ale soubory Empiru zatím nepodporuje.

@Barbar
není za co, pokud by jste se do toho pustili tak sice nemám moc času ale zkušeností s modováním a překladem modu do TW mám dost.

davidjaho

Člen
Takhle drtivá většina nových textů jsou "jen" popisky/historické pozadí nových unikátních jednotek. Kdyby se vypustil překlad těchto textů, tak by potřebná práce byla podstatně menší. Na druhou stranu jaká by pak byla takováto polovičatá čeština?

Barbar

Čestný člen
jo byla... :( Bohužel na tohle asi nám nezbude nikdy čas ač bych si to moc přál, ale těch projektů je hodně a nenapadá mně nikdo kdo by si ve volném čase na tohle našel čas.

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.