1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Elite Dangerous

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Deficek, 3 Červen 2015.

1. Kvalitní počin si žádá kvalitní český překlad. Pokud komunitní překlad do španělštiny dopadne dobře, tak jiné komunitní překlady budou mít od vývojářů plnou podporu. viz https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=144954&p=2230959#post2230959 takže i když se jedná o (teoreticky) MMO, překlad bude reálný. Osobně jsem ochoten na překlad přispět i nějakou tou korunou (eurem) :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. GhostikCZ

GhostikCZ Člen

to bych se pridal

3. Hudson

Hudson Člen

To rozhodně :)

4. Určitě bych to také podpořil :)

5. Mateu

Mateu Člen

byla by to pecka mít toto v češtině

6. Farflame

Farflame Člen

No, ale vypadá to, že ten překlad by byl poměrně velký (na simulátor). Ale možná je tam hodně textů jako názvy systémů a planet, které by se ve skutečnosti nepřekládaly.
    Navíc se pravidelně mění a přidává nový obsah včetně textů - viz "not including GalNet and Community Goals which are added to weekly". Takže kdyby se o to měl někdo pravidelně starat a dopřekládat... to by se každé skupině nechtělo.

7. Nejaké to euro by som aj prispel, Elite je moja srdcovica od prvého dielu :)
    Inak tej angličtiny tam nebude až tak veľa, keďže po anglicky neviem a v pohode mám odohraných cca 200h. Aj keď musím priznať že bez komunity CZ/SK komunity by to vyzeralo úplne inak :)

8. JXP

JXP Člen

Samotne ovladani lodi v cestine asi neni nutne. Mise z BB jsou jen v nekolika variantach a text je tam jen jako bezvyznamna vata, ovsem PP a GalNet, ten kdyby byl prelozeny ...

Obavam se, ze se toto formou komunitniho prekladu moc resit neda. To by musel FD pustit cca 100-200€ mesicne pro nejakeho komunitniho "externistu", ktery si tim bude privydelavat. Je ovsem otazka, zda by se FD takovato dlouhodoba investice vyplatila, protoze CZ komunita asi nebude nejpocetnejsi.

P.S. Ja sam jsem FD jiz podporil castkou cca 150€ (Beta ED + ED + ED Horizons + nejake skiny lodi), ale je to dost?

9. PokeLord

PokeLord Člen

Elite je prostě super, oculus s ovladanim HOTAS už je, jen ta čeština chybí :( taky bych podpořil nějakou částkou

Sdílejte tuto stránku