• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

EA Origin

Marthy

Uživatel
Příspěvky
98
Skóre reakcí
12
Bodů
0
Zdravím,stala se mi jedna nepříjemnost.Koupil jsem si krabicovou verzi hry DAI a při instalaci jsem si vytvořil Origin účet,a do něj vložil kód ke hře.Problém je že jsem špatně zadal datum narození,no podle něj mám několik měsíců,tak se mi vytvořil dětský účet.S ním si třeba nezahraju multiplayer,nedostanu se na dragon age keep a dokonce se nepřihlásím na stránkách origin ke svému účtu.No,ten účet podle všeho půjde převést na dospělý za asi 13 let :(.Vytvořil jsem si další účet,jako by rodičovský,ale tam zase netuším kontrolní otázku,bez ní nemohu ten účet spravovat (s tímhle se na origin přihlásím),chtěl jsem se pokusit ten dětský účet upravit přes něj,jestli to vůbec jde.
Zadat kód hry mohu jen tam kde jsem ho zadal jako první,to je do toho dětského účtu.Hru spustím,ale bez multiplayeru a připojení na keep (tam se přes server dragon age upravuje svět podle předešlých rozhodnutí v minulých dílech hry,savy z kompu se nepřevádí.)
Takže co teď?Zkusil jsem napsat na podporu,ale zatím nic,a ani moc odpověď nečekám,pochybuji že tam komunikují česky.Vypadá to že si budu muset počkat těch 13 let než budu podle originu "dospělý":(Hm,hezky jsem se do toho zamotal...
 
Origin podpora komunikuje česky, jediné, co můžeš dělat, je čekat. Datum narození nejde na Originu standardně měnit.
 
Díky za odpověď,já tedy počkám,nebo napíšu další report.Ale zatím je čas,čeština na DAI bude cca na jaře.
 
Takže vše vyřízeno,k mé naprosté spokojenosti,hru mi převedli na standartní účet a vše funguje jak má.Navrch mi ještě přidali slevový kupón.Jsem hodně překvapen skvělou podporou EA...
 
Back
Top