• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

EA Origin

Marthy

Člen
Zdravím,stala se mi jedna nepříjemnost.Koupil jsem si krabicovou verzi hry DAI a při instalaci jsem si vytvořil Origin účet,a do něj vložil kód ke hře.Problém je že jsem špatně zadal datum narození,no podle něj mám několik měsíců,tak se mi vytvořil dětský účet.S ním si třeba nezahraju multiplayer,nedostanu se na dragon age keep a dokonce se nepřihlásím na stránkách origin ke svému účtu.No,ten účet podle všeho půjde převést na dospělý za asi 13 let :(.Vytvořil jsem si další účet,jako by rodičovský,ale tam zase netuším kontrolní otázku,bez ní nemohu ten účet spravovat (s tímhle se na origin přihlásím),chtěl jsem se pokusit ten dětský účet upravit přes něj,jestli to vůbec jde.
Zadat kód hry mohu jen tam kde jsem ho zadal jako první,to je do toho dětského účtu.Hru spustím,ale bez multiplayeru a připojení na keep (tam se přes server dragon age upravuje svět podle předešlých rozhodnutí v minulých dílech hry,savy z kompu se nepřevádí.)
Takže co teď?Zkusil jsem napsat na podporu,ale zatím nic,a ani moc odpověď nečekám,pochybuji že tam komunikují česky.Vypadá to že si budu muset počkat těch 13 let než budu podle originu "dospělý":(Hm,hezky jsem se do toho zamotal...
 
G

Godxon 1

Návštěvník
Origin podpora komunikuje česky, jediné, co můžeš dělat, je čekat. Datum narození nejde na Originu standardně měnit.
 

Marthy

Člen
Díky za odpověď,já tedy počkám,nebo napíšu další report.Ale zatím je čas,čeština na DAI bude cca na jaře.
 

Marthy

Člen
Takže vše vyřízeno,k mé naprosté spokojenosti,hru mi převedli na standartní účet a vše funguje jak má.Navrch mi ještě přidali slevový kupón.Jsem hodně překvapen skvělou podporou EA...
 
Top