1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Dungeons 2

Téma ve fóru 'Koš' založil Leffi, 28 Duben 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Nedávno vyšla na Steamu tahle pecka a hned jak jsem viděl kombinaci Dungeon Keepera a realtimeové strategie, tak jsem si říkal, že tohle bych si fakt rád zahrál v češtině.

2. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Hmmm, tak to vůbec nevypadá špatně. :ab: Jsem tuto hru úplně přehlédl a to by byla chyba, Dungeon Keeper a Dungeon Keeper 2 byli moje velice oblíbené hry.:aq::ag:

3. Leffi

Takhle z gameplaye to vypadá, jako pecka:

Naposledy upravil moderátor: 29 Duben 2015
  4. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Dungeon Keeper bylo moje mládí...
    Pokud se toho nikdo neujme, než dojedu co máme rozdělané, tak bych do toho asi šel :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  5. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Pokudd do toho jde Predátor já jdu taky :) tahle hra mně velcie láka !

6. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Dungeon Keeper od Bulfrogu mnamka. Jeste ji mam schovanou.
    Ale co jsem hral Dungeons a pak ten update tak to nebylo ono, ani multiplayer nas moc nenadchl. Je mozne, ze jsme hodne od Dugeons ocekavali.
    Jak koukam na gameplay mozna se kluci poucili a Dungeons 2 je uz dobry nastupce DK.

7. Ascalon

No, tak textový soubor je jenom jeden a má něco kolem 3000 řádků, texty mám.
    Ale je trošku problém s vložením textů zpátky do hry... Ale to se vyřeší. ;)

8. Leffi

Hele jestli do toho jdete, tak testuju!

9. Ascalon

Brzdi :D Zatím jsem jenom vyexportoval texty a zjistil, že to nejde přeložit a nahrát 1:1, ale teď už to řešit nebudu, jdu spát. Zítra, tedy dnes se na to podívám detailně a uvidíme. ;)

10. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

no tak asi jo - jak doděláme Dragon Commander, tak jdu na to...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  11. Ascalon

Tak a můžeme zase všichni pěkně vychladnout. :)
    Bez svolení autorů a bez jejich asistence, nelze texty naimportovat zpátky do hry v použitelném stavu...

12. Barbar

Myslím že to nebude problém..náš vyjednávací tým který bude složen s Predátora, Mého palcátu a Ascalonovi moudrosti určitě uspěje ...a pokud ne ....tak povoláme homosexuálního kolouška!

A teď vážně....myslím že se snimi pude dát domluvit...

13. Barbar

14. Leffi

Uvidíme, jestli se tomu ještě pověnují a vydají ještě nějaký obsah, tak by to mohlo ještě zaujmout.

15. Barbar

jo no ale je to fakt strašně loudavé....až nudné stejně jako ten populační limit mně tma vůbec nesedí...a taková ta blbost nasázím hromadu pasťovích truhel a mám klid.....hmm fakt nevím kluci raději bych usílí mířil jinam pokud to nezmění.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku