1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Dragon Age: Inquisition

Téma ve fóru 'Koš' založil sumilek86, 12 Červenec 2015.

?
  1. Ano

100,0%
  2. Ne

0 hlas(ů)
    0,0%
Je povoleno více hlasů.
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. sumilek86

sumilek86 Člen

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak to vypadá s překladem této hry. Na oficiální stránce překladu: http://cestinybeta.rpgcitadela.cz/portfolio/dragon-age-inquisition/ je sice do 18.5.2015 poslední zmíňka, ale od té doby se nic neděje ani se nehýbou procenta. Neskončilo to, nebude se toho někdo ujímat? Je to dobrá hra, ale bez češtiny bohužel škoda. Děkuji za info.

2. Zacharjas

Zacharjas Člen

Sice nemám žádné informace o tomto překladu, ale vzhledem k tomu, že ho dělají RPGčeštiny, věřím, že překlad pokračuje. Je třeba si uvědomit, že byly maturity, zkoušková období atd, problémy s Life is Strange... Teď zas mají lidé prázdniny, dovolené či tak. A když se podívám na Facebook RPGčeštin, tak je tam zpráva z 1 července, kde se píše, že část týmu je na Festivalu Fantazie v Chotěboři (01.-12.07.2015), tudíž bych řekl, že jen neměli čas na překladu moc dělat. Navíc jde o velmi rozsáhlý překlad, který nebude tak rychle. Nějaký ten odhad, že bude překlad hotov kolem Vánoc 2015 byl dle mého soudu dosti optimistický.

Jediné, co ti tedy mohu říci, je: "Trpělivost, mladý padawane, trpělivost." :) A jen tak mezi námi, nemyslím, že bys našel někoho jiného, kdo by chtěl DA:I překládat.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 13 Červenec 2015
  3. sumilek86

sumilek86 Člen

To mi stačí jako odpověď....děkuji a věřím, že vše dojde do zdráného konce:biggrin:

4. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Včerejší info z FB : Aktuálně máme hotovou zhruba polovinu. A Václav před pár dny napsal, že Dragon Age Inquisition má 15% přeložených textů a stále hledá další překladatele.Aktuálně máme hotovou zhruba polovinu. A Václav před pár dny napsal, že Dragon Age Inquisition má 15% přeložených textů a stále hledá další překladatele.

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku