• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Doom

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

VenomxSKx

Člen
Ahojte, dúfam, že to dávam do správnej sekcie ale do iných relatívnejších nemôžem prispievať, tak je to asi jedno...prosím Vás, nemáte niekto zbehlý nejaké info v akom štádiu je preklad Doom (2016) od tohoto týmu?

http://necronos.wbs.cz/DOOM.html

Skúšal som ich kontaktovať ale bez odpovede, ich posledný update na stránke ohľadom tohoto projektu je skoro už rok starý, neviem či to aj nezabalili, takže každé info by bolo veľmi cenné.

Ďakujem vopred...

//
Nezabalili. Necronos sa ozval v nedeľu, v inom vlákne. https://prekladyher.eu/tema/no-mans-sky-pozastaveno.1003/page-9
Díky moc, aspoň niečo, čakám už len na vydanie, chcem si to prejsť odznova pekne s prekladom :)

Naposledy upraveno:
Take by me zajimalo jak daleko s timto prekladem co do progresu skutecne jsou. Na strankach meli predbezne vydani listopad 2018, od te doby jen "az bude hotovo"

VenomxSKx

Člen
Tiež už som ohľadom toho trochu skeptický, predsa len, je to už dosť dlhá doba, 22. novembra vychádza Doom Eternal, snáď si dovtedy prejdem ešte jednotku v češtine...

Už je říjen. Zrovna včera jsem si ho koupil. To by bylo epické, kdyby byla i čeština.

...................................................................................................................................................

Si ještě počkáte Necronos to zase odložil. Nekonečný příběh tenhle překlad. Hry s obsáhlejším textem jako GTA V nebo Fallout 4 netrvaly skoro 2 roky..

Necronos

Člen
Tohle bohužel nebyla kritika, ale totální bullshit. Ti, co nedokáží respektovat pravidla serveru, budou nést následky, tečka. Nebudu neustále číst ty samé blbosti u jednoho článku, pokud neumíte počítat, nebo pochopit důvod proč tomu tak je, je to jen váš problém.

Všechny komentáře smazány. No tak opravdu nesnesou kritiku.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Necronos

Člen
@Water Sheep jestli říkáš kritika vulgárním projevům nezaložených na pravdě, tak v tom případě opravdu kritiku nesneseme. Komentáře jsme zablokovali úplně, takže ne jen "kritiku" jak říkáš ty. Vrátili jsme web do formy, ve které byl předtím, je to tak lepší, protože se měli na web potřebu vyjadřovat z 90% jen blbci, kteří nečtou. Jestli někomu škodíme tím, že děláme překlady, tak se omlouváme. Ono to dlouho dělat nebudeme, většina z nás má jiné plány a je to časově velmi vytěžující záležitost.

Naposledy upraveno:
Tak tak myslím si to a myslet budu a zvlášť o tobě ;). Do té sekce jsem to napsal jelikož jiný způsob není, když se chováš tak jak se chováš a možnost reakcí jsi odebral! A prosím tě to že dlouho překládat nebudete, znamená že Doom bude váš poslední projekt? Teda jestli vůbec :roflmao: A ne nebudu, pro zasmání mám jiný zdroj než číst tvoje blbý výmluvy!

@MerlinSVK máš pravdu to jsem nedomyslel, ale zase je tam mnoho víc obsahu a aspoň něco jim funguje (myslím že základní hra)

Tak jsem dohrál kampaň a těším se na češtinu. Chtěl jsem si dát některé levely znovu v češtině a dokončit je na 100 %, ale ouha, ony se neukládají. Ukládají se tam jen secrety a upgrady. Continue game nejde. Velká škoda, že to nevymysleli lépe.

Zdravím,

máte prosím někdo info o tom, jaký je aktuální stav překladu??? Oficiální stránky překladu vypadají neaktivně...

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,.Chtěl bych se jen zeptat,zda překlad na Doom vyjde do konce roku,. Děkuji za odpověď. Hezké prožití svátků Vánočních :)

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.