1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doom

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil VenomxSKx, 15 Únor 2019.

1. VenomxSKx

VenomxSKx Člen

Ahojte, dúfam, že to dávam do správnej sekcie ale do iných relatívnejších nemôžem prispievať, tak je to asi jedno...prosím Vás, nemáte niekto zbehlý nejaké info v akom štádiu je preklad Doom (2016) od tohoto týmu?

http://necronos.wbs.cz/DOOM.html

Skúšal som ich kontaktovať ale bez odpovede, ich posledný update na stránke ohľadom tohoto projektu je skoro už rok starý, neviem či to aj nezabalili, takže každé info by bolo veľmi cenné.

Ďakujem vopred...

//
    Díky moc, aspoň niečo, čakám už len na vydanie, chcem si to prejsť odznova pekne s prekladom :)

Naposledy upravil: 15 Únor 2019
  2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Take by me zajimalo jak daleko s timto prekladem co do progresu skutecne jsou. Na strankach meli predbezne vydani listopad 2018, od te doby jen "az bude hotovo"

4. VenomxSKx

VenomxSKx Člen

Tiež už som ohľadom toho trochu skeptický, predsa len, je to už dosť dlhá doba, 22. novembra vychádza Doom Eternal, snáď si dovtedy prejdem ešte jednotku v češtine...

5. Škoda že nedávají průběžné info alespon.. Takhle je to na mrtvém bodě

6. predatorcz

predatorcz Člen

7. dufam ze to uz bude :( cakam na to, mam to v knižnici na steame a stale nič.

8. AP0FIS: co se takhle naučit číst, na webu je psáno září-říjen. Je snad září-říjen? Tohle je fakt už těžký...

9. Už je říjen. Zrovna včera jsem si ho koupil. To by bylo epické, kdyby byla i čeština.

...................................................................................................................................................

10. Si ještě počkáte Necronos to zase odložil. Nekonečný příběh tenhle překlad. Hry s obsáhlejším textem jako GTA V nebo Fallout 4 netrvaly skoro 2 roky..

• Souhlasím Souhlasím x 1
  11. https://ctrlv.cz/KwSU a ještě nesnesou kritiku.. no jo.. a to jsem jim jen napsal ať jim s testováním pomohou lidi, když jich je málo. :eek::eek:

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  12. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

@mysterion Fallout 4 sa prekladá minimálne 3 roky a stále nie je dokončený. :D

13. Necronos

Necronos Člen

Tohle bohužel nebyla kritika, ale totální bullshit. Ti, co nedokáží respektovat pravidla serveru, budou nést následky, tečka. Nebudu neustále číst ty samé blbosti u jednoho článku, pokud neumíte počítat, nebo pochopit důvod proč tomu tak je, je to jen váš problém.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  14. Všechny komentáře smazány. No tak opravdu nesnesou kritiku.
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

15. Necronos

Necronos Člen

@Water Sheep jestli říkáš kritika vulgárním projevům nezaložených na pravdě, tak v tom případě opravdu kritiku nesneseme. Komentáře jsme zablokovali úplně, takže ne jen "kritiku" jak říkáš ty. Vrátili jsme web do formy, ve které byl předtím, je to tak lepší, protože se měli na web potřebu vyjadřovat z 90% jen blbci, kteří nečtou. Jestli někomu škodíme tím, že děláme překlady, tak se omlouváme. Ono to dlouho dělat nebudeme, většina z nás má jiné plány a je to časově velmi vytěžující záležitost.

Naposledy upravil: 21 Říjen 2019

Sdílejte tuto stránku