1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doctor Who: The Adventure Games

Téma ve fóru 'Koš' založil Bargud, 7 Červenec 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Bargud

Bargud Člen

• Souhlasím Souhlasím x 1
  2. Zacharjas

Zacharjas Člen

Pána času mám rád. Tedy měl jsem, abych byl přesný. Držka Smith mi ho tak znechutil, že se na to nemůžu už ani podívat, i když Doktora teď hraje Capaldi. Zlatý Tennant. U jeho "smrti" jsem skoro brečel. Představa, že bych měl za Smitha ještě hrát, je pro mne opravdu hrůzná. :at:

• Co to proboha meleš?!? Co to proboha meleš?!? x 1
  3. Britarn

Britarn Člen

Jednu Dr.Who mám v merku, ale pokud se půjde dostat do Dr.Who: Adventure Games tak bych se do těch pěti her na jaře pustil. Jelikož teď vypomáhám u dokončování SR 4 + druhého DLC, pak začátkem roku 2016 jdu na Sleeping Dogs a k tomu vypomáhat u datadisku SR: Gat out of Hell. Mno a na jaře první díl Dr:Who AG. A to nemluvím o hře Doctor Who: The Eternity Clock, kterou občasně překládám. Navíc se ještě neví, zda někdo bude překládat Lost Planet 3, takže tu bych viděl případně na podzim 2016, pokud to někdo nepřeloží :) Takže do roku 2017 budu mít o zábavu vystaráno :D

4. Bargud

Bargud Člen

Super, díky!

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku