• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Divinity Original Sin

T

theseus

Návštěvník
Caute, nevite prosim nekdo, jak je to v Divinity s dropem pri snizeni obtiznosti? Ma obtiznost vliv na to co pada ? Ma vyssi obtiznost v necem vyhodu ? Diky za info
 
myslím, že v tomhle tam rozdíl není... aspoň jsem nic nevysledoval...
 
hm, díky ... škoda .., pak chybi motivace hrat vyšší obtížnost .. jinak čeština super !
 
Nevíte ještě někdo jak vyléčit nemoc rot? Dal jsem si nechtene tu rudu do klasickyho batohu a hned jsem onemocnel ...
 
To netušim zkus znova načíst starou pozici. Ta nákaza je mam dojem náhodná já těžim tenebrium a mam ho dokonce v invu a ještě jsem rot nedostal mimo teda quest kde se tomu nevyhnu.
 
Ta nákaza není náhodná, nakazíte se, když nemáte schopnost Tenebrium a seberete jakoukoliv věc z tenebria. Vyléčit se dá jen pomocí Krvavého Kamene.
Ve hře se pak dá schopnost naučit dvěmi způsoby, splněním úkolu pro jednoho občana Stříbrné rokliny nebo nalezením speciální knihy. Během plnění úkolu dostanete na tenebrium speciální truhlu, do které se krom Tenebriové rudy dají vložit i předměty, minimálně, z tenebria, a pak se rotem nenakazíte. (Naučení se schopnosti Tenebrium rot nevyléčí, je potřeba použít Krvavý Kámen.)
 
Hoj. Zasekl jsem se pri questu weresheep. Nemam Stardust Herb. Mapy mam prolezle cele a pravdepodobne jsem je posbiral a pak neprozretelne pouzil na vyrobu stardust. Na netu jsem nasel obrazek jak ma rostlina vypadat a je na ni videt kvetinac nekde u zdi baraku - http://divinity.wikia.com/wiki/Stardust .

Muzete mi poradit +- lokace kde by se mela rostlina nalezat?
 
z tohodle pohledu to může být kdekoliv. Problém taky je, že většina Wikiny pochází z alfa a betatestů hry a to bylo všechno jiné :D
Takže tahle fotka je spíš nepoužitelná.
Můžeš zkusit ještě nákupy, jestli to někdo nemá...
 
Back
Top