1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Divinity Original Sin

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil theseus, 23 Květen 2015.

1. theseus

theseus Člen

Caute, nevite prosim nekdo, jak je to v Divinity s dropem pri snizeni obtiznosti? Ma obtiznost vliv na to co pada ? Ma vyssi obtiznost v necem vyhodu ? Diky za info

2. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

myslím, že v tomhle tam rozdíl není... aspoň jsem nic nevysledoval...

3. theseus

theseus Člen

hm, díky ... škoda .., pak chybi motivace hrat vyšší obtížnost .. jinak čeština super !

4. theseus

theseus Člen

Nevíte ještě někdo jak vyléčit nemoc rot? Dal jsem si nechtene tu rudu do klasickyho batohu a hned jsem onemocnel ...

5. Girtman

Girtman Člen

To netušim zkus znova načíst starou pozici. Ta nákaza je mam dojem náhodná já těžim tenebrium a mam ho dokonce v invu a ještě jsem rot nedostal mimo teda quest kde se tomu nevyhnu.

6. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Ta nákaza není náhodná, nakazíte se, když nemáte schopnost Tenebrium a seberete jakoukoliv věc z tenebria. Vyléčit se dá jen pomocí Krvavého Kamene.
    Ve hře se pak dá schopnost naučit dvěmi způsoby, splněním úkolu pro jednoho občana Stříbrné rokliny nebo nalezením speciální knihy. Během plnění úkolu dostanete na tenebrium speciální truhlu, do které se krom Tenebriové rudy dají vložit i předměty, minimálně, z tenebria, a pak se rotem nenakazíte. (Naučení se schopnosti Tenebrium rot nevyléčí, je potřeba použít Krvavý Kámen.)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. Uran

Uran Člen

Hoj. Zasekl jsem se pri questu weresheep. Nemam Stardust Herb. Mapy mam prolezle cele a pravdepodobne jsem je posbiral a pak neprozretelne pouzil na vyrobu stardust. Na netu jsem nasel obrazek jak ma rostlina vypadat a je na ni videt kvetinac nekde u zdi baraku - http://divinity.wikia.com/wiki/Stardust .

Muzete mi poradit +- lokace kde by se mela rostlina nalezat?

8. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

z tohodle pohledu to může být kdekoliv. Problém taky je, že většina Wikiny pochází z alfa a betatestů hry a to bylo všechno jiné :D
    Takže tahle fotka je spíš nepoužitelná.
    Můžeš zkusit ještě nákupy, jestli to někdo nemá...

Sdílejte tuto stránku