• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Divinity: Original Sin 1 - Enhanced Edition

Divinity: Original Sin 1 - Enhanced Edition Aktuální verze

Zdravim
Len sa chcem spytat ci preklad bude aj na PS4...niekde citam, ze podpora konzoli bola zrusena, inde zase, ze sa preklada aj pre obe konzole, tak mam v tom trochu chaos.
 
Profil překladu, 8 řádek odspodu a dokonce to i červeně a tučně. ;)
 
Texty přeložené jsou... ale Larian to do Sony a Microsoftu nepošle... :(
Pokud někdo neumí portovat a převádět překlady na konzole (netuším jak to funuje), tak se to tam asi hold nedostane :(
 
hrubý odhad je tak měsíc, možná měsíc a půl... to záleží i na testerech... jak pojedou, kdy dojedou, kolik toho najdou...
Pár lidí se přihlásilo... a už mají první úspěchy... takže z mého pohledu to valí výborně...
 
Nebo nějak nastavit, aby se to dalo víc odzoomovat?

To mě tam taky hodně štve, doufal jsem že to vyřeší nakej patch, ale asi máme smůlu, na 17 monitoru to už dost kazí zážitek ze hry, škoda.
 
Já jsem něco vyčetl různě po netu tak ještě vyzkouším, ale je to všechno takové blbé :/ právě, mě to vadí i na stolním kde mám nějak 24 palců natož pak u notebooku 17...
 
Možná bych aktuálně uvažoval koupit rovnou DOS:EE z gog, kde ho teď mají v akci za 24 euro, což je přibližně o 100kč víc.

Jinak sám verzi na gog mám, ale z před vydáním EE a dostal jsem jí, nevím jak tomu je teď.
 
mal som uz davno divinty a na steamu mi automaticky pribudla ee verzia
kup radsej hned ee
 
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda bude čeština fungovat jak na verzi z GOG tak na verzi Steam nebo jestli je funkční pouze z určitého distribučního kanálu. Děkuji
 
Já to měl obráceně. Koupil jsem EE a čekal na češtinu a po měsíci mě naskočila normální hra i s možností češtiny. Jedná se o verzi na Steamu.
Takže teď mám obě verze.
 
>Duptcheck
CZ bude fungovat na Steam-e aj na GoG-u, je to sice komunitne vyvíjaný preklad, ale je "zoficializovaný" takže bude fungovat všade...
 
Zdravíčko, mám dotaz ohledně verze EE. V popisu překladu je uvedeno, že vlastníci původní hry dostanou EE zdarma. Platí to stále? Např. když si koupím hru tady https://www.yourgames.cz/p/divinity-original-sin/ , tak mi na GOGu automaticky přibude i EE verze? Předem díky za odpověď.

Nevím to na 100%, ale myslím, že jsem četl, že "upgradovány" na EE byly jen standardní verze koupené před EE.
Dávalo by to i větší smysl.
Ale na druhou stranu tohle je nějaký re-seller, ne?
Takž ten klíč byl pravděpodobně zakoupen už dříve, třeba i před vydáním EE, protože GOG už ani původní verzi neprodává. V tom případě je otázka, zda bude upgradována jen verze zakoupená před tím nebo jen ta dříve aktivovaná.
Takže souhrnem: těžko říct, ale nesázel bych na to.
 
Nějaké info o průběhu betatestu, kdy by mohlo být hotovo? Tlačim ty posuvníky očima každý den a ono pořád nic:)
 
Na Steamu probíhá víkendová akce na D:oops:S EE . Do 4.4.2016 se dá pořídit za 19.99,- Euro .
 
Dnes jsem zakoupil na Steamu D:oops:S EE a automaticky se mi nainstalovala i verze Classic včetně volby české lokalizace (a samozřejmě včetně DLC Wolgraff And Bairdotr).
 
Jen -50%, pořád drahý :D a čeština na EE pořád není ne? a classic se mi moc hrát už nechce, když je to jen starší verze toho EE i když pořád dvě různý hry :D
 
Ačkoliv pochybuji, že se mezi čechy na tohle najde zájem, přesto o tom informuji...
Hra by měla být převedena i do VR módu (Virtuální reality :) ).
Pokud chcete hru testovat, je nutné začít od začátku, u prvního těla spadlého ze srázu je za troskou lodě bedna a pod ní se skrývá batoh.
V něm najdete speciální brýle, které po nasazení postavě způsobí, že hru vidíte graficky - trojúhelníky na tmavém pozadí :)
Hru si tak rozhodně neužijete :D ale třeba to někoho zaujme...
------------------------------------

Překlad se již dokončuje, počítám, že ho v týdnu odešlu studiu...
 
Dnes byl překlad odeslán studiu jako dokončený!
Studio se již obratem vyjádřilo, že jej otestují a nahodí veřejně "jak jen to bude možné"... snad to nebude trvat dlouho...

Současně s tím by se měl (když to ve studiu nepokazí :D ) nahrát i
nový - aktualizovaný - překlad na původní starý DOS!
 
Back
Top