• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Divinity: Original Sin 2 + Definitive Edition

Divinity: Original Sin 2 + Definitive Edition Aktuální verze

Ahoj. Mám staženou aktuální češtinu a narazil jsem na anglické věty ve Fort Joy, resp. na ztroskotané lodi na ostrově. Zjistil jsem že s nějvětší pravděpodobností jde o začátek posledního DLC "The Four Relics Of Rivellon". Je tohle přeloženo? Nebo je někde aktuálnější CZ než tu ??
Díky

DLC vyšlo snad někdy loni v červnu, mám GOG verzi. Jestli to pomůže pošlu screeny...
Možná se jen nedaří přeinstalovat původní starší CZ a pomohlo by hru i CZ smazat a celé nainstalovat znovu (??). Hru rozjíždím podruhé. Poprvé tam to DLC ještě nebyla a CZ byla dokonalá ;)

PS: tak koukám že se to tu už půl roku řeší, takže také trpělivě počkám na aktualizaci. Mějte fajn celý nový rok
 
Naposledy upraveno:
Screenshot_1.png


Tady jsem v záložce cvičení/vzájemná interakce našel asi nějakou chybku. Co tam prosím vás má správně být?
 
Zdravím vespolek. Omlouvám se že to píšu sem. Potřebuji radu ohledně hry. Pokud na začátku hry v pevnosti radosti někoho z šesti členů propustím objeví se potom někde znovu? Mohu je v průběhu hry střídat? Předem děkuji za odpovědi.
 
Ahoj. Bohužel ne. Můžeš je mít libovolně jen v té první lokaci (ostrově) a myslím že ještě na lodi (až odpluješ) se můžeš rozhodnout kdo s tebou bude. Pak se stane něco kde všichni zhynou smrtí bídnou a přežiješ (mj) jen ty a tvoje vybraná parta. Pokud chceš absolvovat všechny osobní úkoly, zahraješ si celou hru znovu s novou partou. Přesně tak jak to dělám teď já ;)
A jen malý tip: nejúžasnější postava je Lohse (i její úkol) :love:
 
A když je v první lokaci propustím tak budou tam kde byli na začátku? Zkoušel jsem to s ještěrem a ten prostě někam zmizel.
 
Myslím že mají vždy 2 místa kde můžou být. Ale to si snadno vygooglíš.
 
Ahoj, mám dotaz ohledně komunikace s Larian, dnes vyšla ipad verze, tak bych byl rád aby se vaše čeština tam přidala s nějakým budoucím updatem.
 
Back
Top