• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Divinity: Original Sin 2 + Definitive Edition

Divinity: Original Sin 2 + Definitive Edition Aktuální verze

Ve steamu jde spustit vše normálně a co jsem koukal podle verze uložených pozic tak nechali i číslo verze stejné.
 
Po poslednej aktualizácií nefunguje Launcher (možno niekomu áno). Hra sa dá spustiť priamo cez súbor "EoCApp.exe".
Pre klasickú verziu je umiestnenie: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Divinity Original Sin 2\Classic
Pre Definitive edition: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Divinity Original Sin 2\DefEd\bin
 
Mě funguje všechno, problém nemám... ani to do textů launcheru nezasahovalo...
Dnes ráno byl zase ještě miniupdate - možná oprava?

Ohledně CZ:
Přidává to 2K řádků! Více než 106 NS textů - překladatelé již dostali své části... a testeři aktualizaci pro hledání textů...
Jde zase jen o balíček módů... ale pořádnej :(
 
A ví se nebo ne jestli přibudou další obohacující balíčky? Jestli budou ještě něco přidávat atd..
 
No, o trojce jsem věděl (jen jsem netušil, že bude tak velká)...
Sice jsou určité náznaky "dalšího" - bohužel :D - ale nic oficiálního... takže teď je to spíš tak možná nebo snad...
Osobně doufám, že ne, protože nám to hodně stěžuje práci :( a nemyslím si, že by to bylo něco světoborného. Zvlášť, když jsou to jejich vlastní módy a přitom vypínají achievementy... si to nedoladili...
 
Dík za odpověď. Ptal jsem se právě proto že ty balíčky to pořád prodlužují. To by jste mohli taky překládat ještě další tři měsíce. Achievementy řeší zase další mód toho se nebojím. Je pravda že mohli udělat něco pro to aby se to nevypínalo.
 
Len pre zaujímavosť. "Nevypnuteľné" módy je možné deaktivovať načítaním hry uloženej PRED aktiváciou módu. Len teda časť hry musíte hrať znova. ;)
 
Muze nekdo poradit?. Mam na vas prosbu a dotaz ohledne vyroby.
Jak pouzivat Blankytny Pazourek, Diamantovy prach a rtut v nove aktualizaci. Vim, ze kazda prisada ma na neco jineho efekt. Ale co to dela?
Taktez je nejaka stranka s aktualnimy recepty, neco jako Bible vyroby kde uz je zahrnuta vyroba v oficialnich pridavku od Larianu. Treba Magova muchomurka cervena, nevim jak ji pouzit jen snist, coz prida na 2 kola plus jeda pamet. :)
Dekuji.
 
Ahoj
dnes jsem si koupil na steamu DOS 2 definit edici,je to v akci jeste par hodin za 25 E kdyby nekdo nevedel,a chci se zeptat ,pris spusteni hry mam na vyber hrat classic nebo definition edici,kdyz si stahnu ted cestinu a nainstaluji ji,bude to fungovat pri spusteni JEN na classic edici ,a kdyz spustim definitive edici,tak musim pockat na dokonceni definitive edice prekladu?savy se nebudou nejak tlouct?dekuji za odpoved a omlouvam se za to jak sem to sesmolil.......
 
Ano, soucasna cestina je hotova na klasickou verzi. Definitivni se jeste ladi, ale uz se blizi :)
Co se tyce ulozenych pozic, nemej obavu, kazda pozice se uklada zvlast bud do Klasicke nebo do Definitivni slozky. Dle spusteni hry.
 
Ahoj,

předem díky za Váš volný čas a energii, kterou věnujete překladu této hry. Určitě vývoj podpořím :)
Chci se fakt blbě zeptat, tak slitování.. jaký je vlastně rozdíl mezi základní hrou a DE? S hrou zkušenosti zatím nemám, čeká v knihovně steamu na češtinu.
Já jsem totiž nedočkavý, že mám dilema.. zda-li začít hrát základ, nebo jestli přece jen není lepší počkat na DE. Mám tomu rozumět tak, že v DE je obsaženo více dějových linek, nebo nějaké zásadní herní rozdíly oproti základní hře? Díky za všechny pro mě upřesňující informace na tento nováčkovský dotaz.

S pozdravem, Dan
 
Dassan,
DE ma nove questy, viac dialogov , viac dialogovych moznosti. nejake zmeny a hlavne rebalans=classy ktore su OP v classicu, uz nemusia byt tak silne v DE a podobne... kazdopadne je to hra ktora sa vdaka obrovskym moznostiam ci uz v rieseni questov alebo vyvoji postav a pribehom spolubojovnikov oplati dohrat viac krat, takze nevidim dovod preco si nezahrat najskor classic ak potrebujes cestinu...aspon potom sam uvidis tie zmeny...osobne mam dohrane uz 3x a uz teraz pojdeme v coope po stvrty raz behom vianocneho volna
 
Ahoj, vím že se hra stále patchuje a ani u překladů to nejde příliš plánovat, ale máte nějaký hrubý ETA češtiny na DE verzi? Jestli například do konce roku, nebo třeba za půl. Díky za info :)
 
[QUOTE="Pr...[/QUOTE]
takže do Vánoc? :) Alespoň tak to stojí v hlášení ;)
 
Vánoce vánoce vánoce. Paráda co dodat. Snad jen otázka. K oficializaci a překladu achievementů by mohlo dojít přibližně za jak dlouho?
 
Překlad je dokončen a můžete směle pařit! Přejeme hezké Vánoce :)

Přečíst si můžete i 12. Hlášení v Novinkách - kde máte všichni i příp. možnost zapojit se do následného testování nových patchů této hry!
 
Naposledy upraveno:
Skvela praca.
Chcem sa opytat, bude ta cz casom aj oficialne na steame, alebo ako sa k tomu stavia LARIAN
 
Zdravim dakujem neskutocny kus roboty ste odviedli patri vam velka vdaka ,plus nalezite ocenenie vasej prace .Dakujem ze takyto rpg klenot bude v cz jazyku . Dalsia vec mam poslednu otazku ci bude v buducnosti cestina aj na Nintendo switch / Ps4 kedze ste s vyvojarmi za dobre keby to dali formou patchu to je vsetko dakujem a prajem vam Vesele vianocne sviatky.
 
Ahoj,
jak bylo průběžně mnohokrát psáno v Hlášeních:
Konzole nebudou. Resp. nejsou a nebyly plánovány. Probíhá to tak, že studio musí poslat překlad "na test" do daných společností (Microsoft a Sony) a za to navíc zaplatit hezký balík... Na to se jim prostě nevyplatíme.
Texty přeložené jsou, ale pokud to někdo neumí "portovat", tak asi smůla. Třeba nás Larian u dvojky překvapí, ale pochybuji. Jsou to prostě nemalé náklady.

A i v posledním Hlášení to bylo - máme aktualizovanou smlouvu - Larian v této chvíli již má soubor překladu, ale pochybuji, že se to přes Vánoční svátky stihne - takže bych to viděl až tak na leden.
A bohužel - Achievementy zatím nejsou - snad budou... ale prozatím nic určitého...

Jinak je to bohužel jedno velmi smutné Hlášení!
 
zdar.neviete kde robim chybu?mam nainstalovanu veryiu kde si prepinam mezi normal a de verziou.normal verzia po instalovani cestiny funguje super ale ked prepnem na de verziu je to v en.neviete poradit?
 
Back
Top