1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Divinity: Original Sin 1 CZ

Skvělá old-school RPG s tahovými souboji v moderním kabátku

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

PredatorV přidal nový překlad:

Divinity: Original Sin - Skvělá old-school RPG s tahovými souboji v moderním kabátku

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil moderátor: 25 Duben 2015
  2. PredatorV

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil: 14 Květen 2015
  3. PredatorV

Larian Studios právě oficiálně zveřejnil CZ překlad hry D:OS
    Současně ještě doladil poslední detaily...
    Nyní by již měly fungovat i některé z problematických Collectors Edition verzí a rovněž byl opraven CZ SplashScreen.
    Aktualizace na herním serveru GOG proběhne co nejdříve (soubory byly zaslány).

Čeština na Steamu je přístupná, když kliknete na hru pravým myšítkem a vyberete Vlastnosti - záložku Jazyk a zvolíte Češtinu.
    Po restartu Steamu, reinstalaci apod. by hra již automaticky měla být načítána v CZ...

Příp. objevené chybky můžete hlásit na DOS fóru.
    Veškeré info jak to probíhalo, vč. odkazů na hlášení chyb je ZDE.

Přejeme všem hráčům skvělý požitek z hraní, a pokud se vám bude hra líbit, můžete poděkovat i tak, že ohodnotíte tuto hru, či písnete pár řádků do recenzí...

PredatorV a COTT tým

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  4. Už je čeština na původní verzi znovu dostupná na steamu?

5. PredatorV

Stále se to řeší - ono je to totiž trochu provázané s DOS-EE.
    Pro hráče jsou to dvě oddělené hry, ale z hlediska souborů tomu tak úplně není :(
    Min. po dokončení DOS-EE by měla být, ale snad bude dříve, když to Larian vyřeší...

• Informativní Informativní x 1
  6. Já mám z kickstateru pouze EE verzi, ale nějak nevěřím Larianu, že bude Mac verze ještě tenhle rok, tak jsem zvažoval nákup normální verze přes nějaký obchod se steam klíčema, popř.přímo na Larianu to pořád taky jde, ale když je teď i origo verze bez češtiny, nějak mi ten nákup nedává smysl.

7. PredatorV

Čeština bude...
    Jen to chvilku potrvá... pochop, že to má skoro 30 tisíc řádků textů! A Larian tam nasekal několik tisíc chyb, které stále a stále objevuji a opravuji...
    Nicméně - jak je zde psáno (na hlavní stránce hry EE) - už běží PreAlfatest...

Čeština do starého DOS 1 bude také.
    Je provázána s DOS-EE, proto ji stáhli (jsou to prostě idioti, co na to říct - udělat novou hru tak, že načítá soubory z jiné hry).
    Měla by se vrátit s nahozením CZ do DOS-EE.
    Pokud ne - dáme ji ke stažení sami volně - na to jsem Larian už upozornil :D

8. Možná jsem ******, ale může mi někdo říct, kde tu češtinu stáhnu když nemám steam verzi hry ? Nikde tady download link nevidím

9. Menergoth

Menergoth Člen

Rád bych věděl zda je možnost jak posouvat mapu krom klávesnice, třeba myší. Je ubíjející neustále klikat na na klávesnici abych ji posunul a i když dám pohyb osob, tak ty se přesunou, ale mapa zůstane statická. Tohle je jediná věc, která mně opravdu na hře vadí natolik, že hru hrát nebudu.

Omlouvám se za spam, ale rád bych věděl jak to je.

10. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Už nebyl potřeba. Ty tipy triky jsem dělal já co potřebuješ ?

11. no chtěl jsem vědět na co si dát pozor co je lepší a td :) nemáš to naaaaahoodouu někde schovaný že bych se na to mrknul :p už mam teda level 7 takže tak nějak vím co a jak ale stejně

12. Zdravím, je dostupná verze pro MAC? Mám hru koupenou na steamu a čeština v nastavení hry ve steamu nejde zvolit, hra je pouze v eng, pol, fr atd.. Předem díky za odpověď

Sdílejte tuto stránku