1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Divine Divinity CZ 2.0 (pro v.1.0062A)

Klasická ale poctivá singl-player RPG v rozsáhlém světě s propracovanou fyzikou

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

PredatorV přidal nový překlad:

Divine Divinity - Klasická ale poctivá singl-player RPG v rozsáhlém světě s propracovanou fyzikou

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Blbý dotaz, co to znamená/nastavují níže uvedené položky? Nějak jsem na to nepřišel :)
    Nastavení/Hra: Polyfonie
    Nastavení/Obraz/Výkon: Anonymita (netuším)
    Nastavení/Obraz/Výkon: Mlha (Znamená zapnutí, že vidět na menší vzdálenost, kvůli výkonu, nebo že je přidaný nějaký efekt, pro vyšší kvalitu?)

3. Aramon

Aramon Tým COTT Člen

Polyfonie = celková hlasitosť hry. Ostatnými si môžeš nastavovať hlasitosť jednotlivých položiek.
    Mlha - pri zapnutí pridáva efekt prízemnej hmly. Viď. screeny:
    div 2016-04-05 17-47-34-12.jpg div 2016-04-05 17-48-00-13.jpg

4. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Díky, Polyfonie by mě nenapadla, ani při pohledu do slovníku cizích slov, raději bych tam napsal "Celková", pokud tam může být jen jedno slovo.
    Co je ta "Anonymita" v nastavení obrazu netušíš?

5. Dobrý den,narazil jsem na bug na začátku hry co způsobuje čeština a to že všem léčitelům zmizí z inventáře všechny předměty krom toho obchodníka.Zjistil jsem že se to stane pokaždé když prozkoumávám pravou část vesnice jak jsou prázdní domy.Mám steam verzi,taky jsem zkoušel hru v angličtině a bez problému ale když tam dám češtinu tak se to znovu stane.Předem děkuji za odpověď.

Sdílejte tuto stránku