1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Discworld Noir

Překlad v pořadí již třetí hry z univerza Zeměplochy Terryho Pratchetta

1. ADV Dream

ADV Dream Člen

ADV Dream přidal nový překlad:

Discworld Noir - Překlad v pořadí již třetí hry z univerza Zeměplochy Terryho Pratchetta

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Nechci kritizovat nebo tak, ale nezdá se vám trochu zbytečné překládat hru, která nejde koupit? Já jen, že tu češtinu takhle použije minimum lidí.

3. PLuto

PLuto Člen

No, přímo se koupit nedá, ale dá se celkem bez problémů sehnat. Navíc je vyvíjena snaha dostat hru na GOG.

Naposledy upravil moderátor: 30 Prosinec 2018
  4. "bez problémů sehnat"... pokud nemluvíme o warezu, tak disky na bazarech nejsou zrovna nejlevnější. Navíc spousta lidí nemá mechaniku, včetně mě. :D Tak snad to časem vyjde s tím GOGem no...

5. aqu1la

aqu1la Člen

Dá sa hovoriť pri tak starej hre ešte o wareze? Hlavne keď nejde už normálne zakúpit?
    Kto chce stiahne a nerieši.
    A cz do starych adventúr poteší vždy.

6. Dobrý den, mohl bych poprosit o překlad hry DiscWorld Noir? Děkuji. Na hru jsem narazil nedávno a zalíbila se mi, bohužel nejsem zastáncem anglického jazyku.Mohli by jste mi zde dát odpověď, nebo poslat odkaz pro stažení překladu na: anton24@centrum.cz ? Děkuji předem za vaši ochotu a laskavost.

7. Huraaaa :) na dnešných LCD je to riadne zubaté :) asi zapojím staručký CRT :D :D :D

Sdílejte tuto stránku