• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Disciples 2 Gold

Disciples 2 Gold 3.01

Zdravím, zajímalo by mě, zda stále ještě pokračují práce na dokončení překladu této bezva hry. Nejvíce bych byl rád za dokončení překladu u zbylých samostatných scénářů. Pracuje se stále ještě na tomto překladu? Bude ještě dokončován?
 
Taky bych byl rád za dokončení ostatních scénářů, ale již nyní je to super. Třeba se jednou dočkáme. jak jsem několikrát opakoval tak u takhle staré hry není kam spěchat :)
 
Zdravím, mám problém s češtinou. (Steam)

U základní hry (Příchod Galleana ) čeština funguje nádherně a za to velice děkuji :).

Ale u Rozkvětů elfů mi čeština nefunguje nelze zapnout a píše mi to "can't initialize Disciples II" a bez češtiny funguje normálně.

Děkuji za pomoc.
 
Zdravím všechny. Finální překlad se plánuje, ale momentálně nemůžu říct, kdy bude :(

zdebu2 Zdravím, podařilo se mi opravit chybu, kvůli které se hra nechtěla spustit. Na úvodní stránce najdete aktualizovaný link STEAM verze 3.4 :)
omlouvám se, že to tak trvalo.

Měj se!
 
Ahoj.

Ne, že bych do toho chtěl nějak kafrat, to ne, jsem rád, že čeština na Disciples 2 Gold edici vyjde. Ale nebyl by lepší překlad Rise of the Elves - Vzestup elfů než Rozkvět? A Gallean's Return - Galleanův návrat než Příchod Galleana?
 
Ahoj. Zrovna jsem dostal chuť zase na Disciples tak jsem kouknul i sem. Vím, že tu už asi nejsi, ale kdyby náhodou tak dotaženou češtinou bych nepohrdl ;D
 
Back
Top