• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Disciples 2 Gold instalátor

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

Ontarion

Člen
Dárce překladyher.eu
Ahoj, hledám a moc prosím někoho o pomoc s vytvořením instalátoru češtiny pro Disciples 2 Gold.
Nevím, jak to funguje a je důležité instalátor časem "aktualizovat" (asi je to samozřejmost, ale víte co...).

Moc díky! :)
 

palko

Člen
Na Fallout jsem udělal velmi jednoduchý instalátor pomocí WiX Toolset, ale předpokládám, že ostatní tu budou používat nějaké jiné nástroje. Důležitá otázka nicméně je, zda máš rozmyšleno, jaké kroky instalátor musí dělat. To by bylo fajn sem napsat.
 

Ontarion

Člen
Dárce překladyher.eu
Aha, díky za upozornění :)

instalátor by měl najít složku s nainstalovanou hrou (jsou totiž dvě verze ze steamu a gogu a každý má složku jinde, tak ať je to jednoduší), přepsat soubory s češtinou a ty původní zálohovat. Po odinstalování přepsané soubory smazat a obnovit soubory zálohované. Při aktualizaci češtiny by měl instalátor aktualizovat počeštěné soubory.
Doufám, že to píšu správně
 

palko

Člen
Jasné, takže to přepisuje soubory. To by asi mělo jít i v tom WiX Toolsetu (byť teda u Falloutu jsem nemusel nic zálohovat). Já bych to tu chvilku nechal, jestli se ti nikdo neozve a kdyžtak s tím můžu zkusit pomoct... ale viděl bych se jako až záložní řešení :).
 
Naposledy upraveno:

palko

Člen
Kdybys měl čas a chuť si s tím hrát sám, tak tady je definice instalátoru pro Fallout. Nevím, jak jsi technicky zdatný - je potřeba počítat s tím, že to pár víkendů sebere :). Ale jak jsem psal, ještě bych počkal, zda sem někdo nehodí něco jednoduššího.
 
Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Top