• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Diablo + Hellfire

Diablo + Hellfire 1.0

bezdus

Překladatel
Příspěvky
352
Skóre reakcí
203
Bodů
0
bezdus přidal nový překlad:

Diablo + Hellfire - Staré RPG

Vložil jsem CZ od Adama Rambouska a Raptora do aktuální verze Diabla I + Hellfire GOG.
Doplnil jsem to o nějaké dopřeložené texty od Zidy_(SH), je to se souhlasem původních překladatelů. Něco málo jsem zatím taky doplnil, a pokud bude čas a půjde to, rád bych přeložil třeba i zbraně, kouzla, příšery, atd.

Po instalaci jsou originální soubory ve složce se hrou přepsány na Diablo orig.exe a hellfire orig.exe...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Paráda, přimlouvám se za komplet překlad. Tahle kultovka si to zaslouží.
 
Ahoj, chtěl sem se zeptat jak to vypadá s dokončením? Můžu se ještě těšit na vydání? :)
 
Ahoj, určitě ano, jen teď jezdím po montážích, tak na to nemám čas. Ale neboj, mám v plátu překlad dokončit
 
bezdus doplnil k překladu Diablo + Hellfire nové informace:

Počeštění menu

Počeštil jsem menu hry a přeložil jsem pár nových atributů zbraní. Díky práci bohužel nemám moc volného času, ale přes svátky s překladem zkusím pohnout.

V HELLFIRE jsem zapnul hru více hráčů a v nabídce postav přibyl BARD a BARBAR. Je to spíše experimentální a nevím jak dobře to funguje, jinak by to Sierra asi nechala zprovozněné.

Zjistil jsem, že po aktualizaci češtiny zůstanou předměty v inventáři se starými názvy. Ale pokud se objeví předmět...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
bezdus doplnil k překladu Diablo + Hellfire nové informace:

Překlad téměř hotov

Překlad je téměř hotov.

Zbývá počeštit pár obrázků a názvy předmětů a zbraní v souboru DIABDAT.MPQ.
Budu muset sehnat nějakého technika na vložení souborů, sám to nedokážu, a pokud to nepůjde, tak bude muset být v souboru s češtinou přibalen i tento počeštěný ohromný soubor (cca 530 mega).

Zkusím ještě někde dohledat texty k nastavení hry více hráčů a počeštím je. Zatím jsem je nikde nenašel.

Toť zatím vše, šťastný nový rok a hodně zdraví všem.

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
bezdus doplnil k překladu Diablo + Hellfire nové informace:

Info o překladu

Vážení pařmeni a pařmenky:

Strašně moc bych chtěl poděkovat Charovi za ochotu a úžasnou rychlost s počeštěním grafiky,
a termitovi za pomoc s MPQ archivy a soubory vůbec.

Situace je taková, že grafika už je hotová, ale to uvidíte v příloze, a podařilo se dopřeložit i zbytek zbraní a některé věci. Samozřejmě je tu pořád ta možnost že jsem něco přehlédl a budu rád za každé upozornění, aby byl překlad 100%.

Nicméně si...

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Zdravím moc děkuji za češtinu je moc super muselo to dát práci ji vytvořit :). Jo jinak budu moc rád když se ti podaří ta diakritika v textech moc díky měj se.
 
zdravim stiahol som si tento preklad a ked som ho chcel rozbalit vo winrar tak mi tam zobrazilo :
! C:\Users\admin\Downloads\Čeština pro Diablo + Hellfire GOG (1).zip: Neznámá metoda v Čeština pro Diablo + Hellfire GOG.exe
! C:\Users\admin\Downloads\Čeština pro Diablo + Hellfire GOG (1).zip: Žádné soubory k extrakci
chcem sa opytať či je poskodený subor tu na stranke alebo je chyba niekde inde
(skušal som verziu 0,91 a jde extrahovať v pohode)
 
Ahoj, já to teď stáhl a normálně rozbalil. Balil jsem to v programu 7zip. Všechny verze. Buď to zkus rozbalit tímto programem, nebo ti někam můžu uploadnout samotný exe soubor, pokud ti to nepůjde.
 
Zdar dik ale už som si poradil všetko už funguje stačilo iba aktualizovať winRar na najnovšiu verziu .
Ten preklad je naozaj super spravil mega dobrú prácu. Patrí ti môj rešpekt
Ďakujem za ochotu aj za to čo si pre nás urobil
Si borec
 
Díky moc, užij si hru.................................................................................................................................
 
@bezdus parádní práce, moc díky za překlad této hry, teď jsem jí koupil ve slevě na GOGu a funguje to parádně...
 
@Pestr díky moc, já jen dopřeložil pár věcí a zajistil funkčnost na GOG verzi hry. Tvé díky si zaslouží původní překladatelé. Užij si hru ;)
 
Naposledy upraveno:
Pre všetkých... musíte si k tomu stiahnuť 7z. Klasicky Winrar to nerozbalí a vyhodí chybu. Ináč všetko funguje tak ako má. Klobúk dole
 
Back
Top