1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Diablo 3: Slaví 3 narozeniny!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 15 Květen 2015.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

A protože Blizzard neslaví jen tak nějakým oznámením, tak se od 15.5. - 21.5. můžete vyřádit s buffem "Totally Not A Cow Level".
    Pokud se chcete nechat překvapit, tak nečtěte spoiler.

2. Archik

Archik Wild Hunt Tým COTT Člen

Buff jsem vyzkoušel a nemá chybu. Každopádně nečtěte spoiler taky jsem si ho přečetl až po otestování ve hře.

3. Renegade

Renegade Člen

Dá se buff využít jen na obtížnost Torment nebo i se základní postavou na hard při novém průchodu?

4. Leffi

Na nižší úrovně obtížnosti jsem to nezkoušel, ale nikde není psáno, že by to platilo jen v Tormentech, takže by to mělo jít i na nižších. Jediné omezení co tam je zmiňované, že by to mělo platit jen na Adventure mód (takže se například kráva neobjevuje v Riftech)

5. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Největší šance na otevření je údajně v T1, ale jde to na jakoukoliv obtížnost, na které se vám povede spustit Adventure mód.

Odesláno ze zařízení Asus ZenFone 5 pomocí aplikace Tapatalk

6. Leffi

T1 má vůbec takový zvláštní statu v náhodě na loot a objevování různých creep. Vždy, když jsem otrávený, že něco nepadá nebo nemohu sehnat, tak jdu na T1 a tam to v klídku vše je :)

Sdílejte tuto stránku