• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Diablo 3: Slaví 3 narozeniny!

A protože Blizzard neslaví jen tak nějakým oznámením, tak se od 15.5. - 21.5. můžete vyřádit s buffem "Totally Not A Cow Level".
Pokud se chcete nechat překvapit, tak nečtěte spoiler.

Buff způsobí, že se různě v herním světě začnou vyskytovat krávy, které když porazíte, za sebou nechají speciální portál, jenž vás rozhodně nepřenese do žádného cow levelu. Takže si tenhle zbytečný buff, který by tam vlastně ani nemusel být, užijte ve zdraví a s velkou dávkou nudy.

Archik

Wild Hunt
Člen
Buff jsem vyzkoušel a nemá chybu. Každopádně nečtěte spoiler taky jsem si ho přečetl až po otestování ve hře.

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Na nižší úrovně obtížnosti jsem to nezkoušel, ale nikde není psáno, že by to platilo jen v Tormentech, takže by to mělo jít i na nižších. Jediné omezení co tam je zmiňované, že by to mělo platit jen na Adventure mód (takže se například kráva neobjevuje v Riftech)

Ascalon

Administrátor
Správce
Tým překladyher.eu
Největší šance na otevření je údajně v T1, ale jde to na jakoukoliv obtížnost, na které se vám povede spustit Adventure mód.

Odesláno ze zařízení Asus ZenFone 5 pomocí aplikace Tapatalk

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
T1 má vůbec takový zvláštní statu v náhodě na loot a objevování různých creep. Vždy, když jsem otrávený, že něco nepadá nebo nemohu sehnat, tak jdu na T1 a tam to v klídku vše je :)