• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Desperados III

Desperados III 2021-01-12

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Apoliener přidal nový překlad:

Desperados III - Pokračování úspěšné série na Divokém západě.

Desperados III

Taktická strategie kterou pro vás vytvořilo Mimimi studio, jenž se vytvořilo Shadow Tactics a tak se hra nese v podobném duchu, akorát se místo v Japonsku objevíme na Divokém západě. Kdo hrál dřívější už starší díly může se opět setkat s některými starými postavami.

Steam

...
Zjistěte více o tomto překladu...
 
No super. I když jsem tak nějak tušil, že se do překladu někdo pustí (hlavně díky překladu hry Shadow Tactics). Doufám, že to dojde do zdárného konce.
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Jistě, kdo nechce čekat nebo preferuje slovenštinu tak už si hru může zahrát a nemusí čekat. Pro ty ostatní, aktuálně máme takřka komplet přeloženo až na pár řádků a z části už je provedena korekce. Do konce tohoto měsíce to bude určitě připravené pro testování, když to půjde tak i dřív. Pokud máte zájem o testování, můžete se mi už teď ozvat.
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Aktuálně je ověřena funkčnost na Steam a GOG, texty mám přímo od studia, takže teoreticky i Epic games, ale zaručit to nemůžu.
 

FalkoCZ

Člen
Dobrý den, předně bych chtěl velice poděkovat za Vaši práci ;) a dále bych se také velice rád stal testerem. Co pro to mám udělat?
 

Viteto

Člen
Prosímtě, co to říkáš? Apolinier tu jasně psal že už začalo testování a že se počítá i překladem DLC, takže klid.
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Zítra budu posílat texty do Mimimi studia na aktualizaci po testování. Přeloženo je vše včetně DLC a byly provedeny rozsáhlé korektury. Celkově odvedl největší kus práce Drakefran a tomu za to patří dík :)

Jinak ano, slovenština vyšla, jak jsem psal, komu se nechce čekat, tak má možnost už hrát a případně pak bude mít aspoň důvod si hru znovu zahrát a podívat se třeba na jiný překlad :)

Ladik007 a bcmike

Omlouvám se, že jsem neodepsal, ale v tu dobu už jsem na testování nenabíral. Počkejme teď, snad to bude brzy na lepší verzi překladu po testování :)
 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
Tak překlad by měl být nahraný a funkční včetně DLC. Testoval jsem to pouze na GOG verzi, ale Steam by měla být stejná, kdyby něco, dejte vědět. A samozřejmě budu rád, když budete hlásit případné chyby.
 
Top