1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Info Den "P" jako Pillars of Eternity

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Kamil, 7 Červen 2017.

1. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Dnes nastal dlouho očekávaný den "P" (vlastně raději "P+D"), protože skupina překladatelů, kterou původně vedl Rilifaen, dokončila dlouho očekávaný překlad datadisků White March I a II ke hře Pillars of Eternity. Překlad byl nakonec dotažen uživatelem edorem, za což jemu, i celé skupině, která se na překladu podílela, patří velké díky. Můžete tedy překlad začít stahovat a užívat si hru i s jejími datadisky v češtině. V profilu překladu je k dispozici i verze bez instalátoru (např. pro MAC) a také aplikace na skloňování jmen hrdinů.

Protože slova díků potěší, ale nikdo se z nich nenají ani neuživí rodinu, tak autoři jistě přivítají finanční příspěvek. Informace o tom, jak to provést, najdete jako vždy v profilu překladu. Myslím, že by bylo pěkné, kdyby se z darování dobrovolného příspěvku za stažení překladu stala zcela automatická věc.

• To se mi líbí To se mi líbí x 5
    Naposledy upravil: 7 Červen 2017
  2. Venca

Venca Člen

Sice s pul rocnim spozdenim, ale lepsi pozde, nez nikdy :] Uz si ani nepamatuju zapletku, ale snad se do toho nejak dostanu. Kazdopadne za preklad moc diky, moc si cenim toho, kolik casu tomu prekladatele venovali. Urcite prispeju, az dohraju.

3. madPav3L

madPav3L Pisálek

Já už jenom poděkuji, přispíval jsem hned na začátku překladu.

4. Martuk

Martuk Sponzor Sponzor překladyher.eu Tým COTT

zdar a česť, chcem prispieť určitou sumou, len neviem, aký je variabilný symbol, alebo ho netreba uvádzať a stačí napísať niečo do poznámky?

5. gameace001

gameace001 Nováček

Peckaaaa. ste uzasny. Dakujeeeeem. Dohram Zaklinaca 3 a idem dat Pillars. Kniznica na steame sa plni tak treba prechadzat hry nech su tam neni len tak na okrasu. Este raz dakujem

6. Zemla

Zemla Expert

Wow ste blazni :D v dobrom.poslem vam moju 25r segru

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  7. TyfuZ

TyfuZ Člen

Díky moc, výborná práce, už po večer brázdím Bílou marku ;) :thumbsup:

8. panjezevec

panjezevec Nováček

Mám Pillars of Eternity: Royal Edition + 3 DLC v3.06.1254 a čeština se bez problému nainstaluje ale není tam..

9. edorem

edorem Člen

Pravděpodobně jsi vybral při instalaci špatnou složku hry - pozor, instalátor ji nevybírá automaticky. Takže češtinu odinstaluj v seznamu aplikací a zkus to znovu. Pokud by to ani tak nešlo, stáhni si ZIP na stránce překladu a zkus to s ním.

Sdílejte tuto stránku