• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Deliver Us The Moon

Deliver Us The Moon 2024-02-08

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.195
Řešení
8
Skóre reakcí
2.329
Bodů
0
Mayki přidal nový překlad:

Deliver Us The Moon - Čeština do temné sci-fi adventury

4oaFhbS.png


Deliver Us the Moon vás upoutá fantastickou atmosférou, která pramení z neustále se měnícího prostředí, skvělého nazvučení a tíživých otázek, které se týkají nás všech...


Překlad byl zahájen.

Technika je vyřešená díky jednomu místnímu šikulovi. Překlad bude nahrazovat ve hře polštinu, takže angličtináři o svůj jazyk nepřijdou. Podařilo se také získat...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
.................................Tak to je krása. At' se dílo daří (y)
 
Co znamená verze hry : v1.0.3.18133 (CODEX) ? Co je to za build? ............
 
(CODEX) = Crackerská skupina založená koncom roka 2014 čiže to zanemená že preklad prebieha na cracknutej hre aspoň podla toho čo je v názve.
 
Proběhla menší aktualizace překladu, jelikož do hry vyšel patch 1.3.1....
 
Se těším jak malej. Držím palce ať se vám to povede!!! :) ......................................
 
Opět další aktualizace překladu, musel se upravovat jeden font použitý ve hře. Překlad zdárně pokračuje...
 
Překlad dokončen, probíhá betatest. Pokud je tu nějaký odpovědný tester a měl by zájem otestovat překlad hry, ať se mi ozve...
 
Skvělá práce. Tahle hra je moje srdeční záležitost. Takže mnohokrát díky!!!
 
Nechcete se ted vrhnout na hru lost ember ? To je taky taková zajímavá hra
 
Na Lost Ember bude najprv potrebný dešifrovací klúč. Bez neho sa nedá .pak archív rozbaliť.
 
Práve na hru prebehol 5 GB update a čeština už nefunguje, hru som si nedávno zakúpil že si ju zahrám v češtine a akurát dostala update :( Prosím o úpravu češtiny, hra sa nedá s češtinou vôbec spustiť :(
 
mě hlásí antivir že soubor obsahuje Trojware.Win32.Spy.Fitin.DA, tak prosím napište zda jde o planný poplach.
 
Žádný vir tam není, je to planý poplach!!!

001.jpg
 
Pokouším se instalovat poslední verzi češtiny, ale po poklepání na "Deliver Us The Moon CZ.exe" se nestane vůbec nic.
 
Zvláštní, zkus to spustit jako správce. Instalátor jsem odzkoušel, je funkční.
 
Samozřejmě spouštěno i jako správce a nic. Hra je stažena ze Steamu dnes dopoledne. Omlouvám se za nedorozumění. Nevěděl jsem, že se instalátor musí spustit ze složky s nainstalovanou hrou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Takhle se samozřejmě spouštět nemusí, důležité je při instalaci češtiny vybrat správný adresář s nainstalovanou hrou... :D
 
Češtinu jsem měl staženou fyzicky na jiném disku než instalovanou hru. A odtud se instalátor opravdu nespustil. Teprve po zkopírování instalátoru na disk, kde je nainstalovaná hra, došlo ke spuštění instalátoru.
 
Tak hlavně že se podařilo a můžeš si užít hru v češtině... ... :)
 
Neblázni, teď jsem to zkoušel, link samozřejmě normálně funguje. Nevím jestli náhodou nemusíš být člen...
 
Diky za info. O tomto omezeni jsem nevedel. Aspon jsem se dokopal k prispevku na tento server, ktery si to rozhodne zaslousi. S pozdravem
 
Back
Top