• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Deliver Us The Moon

Deliver Us The Moon 2024-02-08

Příspěvek je fajn, ale stačilo ti na povýšení na ČLENA napsat pět smysluplných příspěvků někde tady na fóru... ;)
 
Vim o tom. Ale me zase staci podporit dobrou vec ;) Ale asi jsem zvolil spatnou taktiku, protoze stahnout cestinu se mi stale nedari. Jine cestiny jdou, ale par mi hlasi opakovane selhani stahovani :(
 
A neblokuje ti to antivir? Někomu to hlásilo falešný poplach s virem.
 
Neprisel jsem na to, cim to bylo. Jen jsem musel pouzit jiny prohlizec. Takze diky za pomoc a hlavne ,,cestinu,, :)
 
Tak hlavně že se zadařilo, doufám že se čeština bude líbit...
 
Naposledy upraveno:
Nainstaluji a jediné co je česky tak, úvodní slovo: Nahrávání. Přitom mám verzi 1.4. Moc díky za pomoc
 
Naposledy upraveno:
Zkus si přepnout jazyk v nastavení, pokud tam není česky tak zkus polsky.
 
Ahoj Mayki poslal jsem na účet příspěvek a moc děkuji za češtinu. Jen jsem tu nový a jak mám napsat do recenze pár vět.
 
Děkuji, každého příspěvku si moc vážím. Bohužel recenze překladů jsou momentálně nefunkční, ale klidně něco můžeš napsat tady...
 
Ahoj.Po stiahnuti cestiny mi nejde rozbalit RAR subor.Vypise ,ze je poskodeny
 
Asi je zastaralý WinRar. Treba stiahnuť najnovší.
 
Zkus to rozbalit v nějakém novějším WinRaru, popřípadě to stáhni v jiném prohlížeči...
 
Dobrý den nevím kam mam složku dát takže pro mě dost nefunkční mohli by jste napsat kam se to ma vložit :)
 
Je to normální instalátor, takže stáhnout češtinu, rozbalit a spustit instalaci nejlépe jako správce. Vybrat cestu k nainstalované hře, např. C:\Games\Deliver Us The Moon
To je celé...
 
Uživatel Mayki vložil k překladu Deliver Us The Moon novou aktualizaci:

Aktualizace češtiny

Díky uživateli @Iowerth který evidentně poctivě čte veškeré texty ve hře a neváhá případné chyby nahlásit překladateli, za což jsem mu opravdu vděčný, vám můžu přinést aktualizovanou verzi mého překladu na tuto sice postarší, ale pořád moc příjemnou sci-fi adventurku. Tak kdo jste to ještě nehráli, tak šup šup, vrhněte se do akce... :)

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Hra i preklad boli výborné a som rád, že sme preklad posunuli zase o krôčik k dokonalosti.;) Testujem v čase voľna Man of Medan. taktiež výborné- screeny pošlem, keď bude hotovo.
 
Jsem zapomněl aktualizovat popisek. Je to verze 1.44
 
Já vás zdravím. Hru mám ve verzi 1.4.5 na steamu a čeština mi na ní nefunguje. Jen po spuštění nahrávám je česky, pak už nic. Bylo by možné provést aktualizaci? Děkuji.
 
Já vás zdravím. Hru mám ve verzi 1.4.5 na steamu a čeština mi na ní nefunguje. Jen po spuštění nahrávám je česky, pak už nic. Bylo by možné provést aktualizaci? Děkuji.
Ahoj, udělal jsem nějaké úpravy, ale potřeboval bych to otestovat ve hře. Nemám na to teď čas. Pomůžeš?
 
Já vás zdravím. Hru mám ve verzi 1.4.5 na steamu a čeština mi na ní nefunguje. Jen po spuštění nahrávám je česky, pak už nic. Bylo by možné provést aktualizaci? Děkuji.
Ahoj, no to by asi nebyl problém, taky testuji hry.
 
Back
Top