• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Deliver Us The Moon

Deliver Us The Moon 1.10

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal nový překlad:

Deliver Us The Moon - Čeština do temné sci-fi adventury

Deliver Us the Moon vás upoutá fantastickou atmosférou, která pramení z neustále se měnícího prostředí, skvělého nazvučení a tíživých otázek, které se týkají nás všech...

Překlad byl zahájen.

Technika je vyřešená díky jednomu místnímu šikulovi. Překlad bude nahrazovat ve hře polštinu, takže angličtináři o svůj jazyk nepřijdou. Podařilo se také získat...
Zjistěte více o tomto překladu...

GARUSS

Člen
(CODEX) = Crackerská skupina založená koncom roka 2014 čiže to zanemená že preklad prebieha na cracknutej hre aspoň podla toho čo je v názve.

Mayki

Překladatel
Člen
Opět další aktualizace překladu, musel se upravovat jeden font použitý ve hře. Překlad zdárně pokračuje...

Mayki

Překladatel
Člen
Překlad dokončen, probíhá betatest. Pokud je tu nějaký odpovědný tester a měl by zájem otestovat překlad hry, ať se mi ozve...

Solid

Člen
Práve na hru prebehol 5 GB update a čeština už nefunguje, hru som si nedávno zakúpil že si ju zahrám v češtine a akurát dostala update :( Prosím o úpravu češtiny, hra sa nedá s češtinou vôbec spustiť :(

Samozřejmě spouštěno i jako správce a nic. Hra je stažena ze Steamu dnes dopoledne. Omlouvám se za nedorozumění. Nevěděl jsem, že se instalátor musí spustit ze složky s nainstalovanou hrou.

Naposledy upraveno:

Mayki

Překladatel
Člen
Takhle se samozřejmě spouštět nemusí, důležité je při instalaci češtiny vybrat správný adresář s nainstalovanou hrou... :D

Češtinu jsem měl staženou fyzicky na jiném disku než instalovanou hru. A odtud se instalátor opravdu nespustil. Teprve po zkopírování instalátoru na disk, kde je nainstalovaná hra, došlo ke spuštění instalátoru.

Mayki

Překladatel
Člen
Neblázni, teď jsem to zkoušel, link samozřejmě normálně funguje. Nevím jestli náhodou nemusíš být člen...

emigrant

Prémiový člen
Diky za info. O tomto omezeni jsem nevedel. Aspon jsem se dokopal k prispevku na tento server, ktery si to rozhodne zaslousi. S pozdravem