• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Day of the Tentacle (český dabing)

Day of the Tentacle (český dabing) 1.01

patrikspacek

Překladatel
Příspěvky
128
Skóre reakcí
107
Bodů
0
patrikspacek přidal nový překlad:

Day of the Tentacle - Adventura od Lucasarts 1993

Maniac Mansion: Day of the Tentacle je pokračovaním point-and-click adventůry od LucasArts. Hráč ovláda Bernarda Bernoulliho, známou postavičku z prvního dílu, spolu s jeho kamarády Laverne a Hoagie, který musí pomoct Dr. Fredovi Edisonovi opravit stroj času a zachránit svět před vládou zmutovaného fialového chapadla...

Po rozbaleni souboru se vam objevi adresar "DOTT"
Soubory z "DOTT" adresare nakopirujte do hlavniho adresare hry a prepiste stare soubory novymi.


Zjistěte více o tomto překladu...
 
Myslim, ze zatim nejpovedenejsi dabing co jsem kdy delal:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Jedna z nejlepších adventur, co jsem kdy hrál, to už je let . Díky za překlad i dabing. Bylo by super, pokud by se podařilo dostat češtinu (alespoň titulky) i do remaster verze, která je hodně povedená. Bohužel je to tam vše nějak narváno do jednoho souboru s příponou CLE. Tohle je celá hra (Steam verze):
Kód:
controllerdef.txt
Dott.exe
fmod.dll
savedata
steam_api.dll
steam_shader_cache
tenta.cle
V souboru tenta.cle lze vidět slepené texty, MP3 soubory atd. Ale formát bohužel neznám. Přikládám ukázky (ta s KAPL je úplný začátek souboru). GOG verze to má stejně.

Edit: našel jsem DoubleFine-Explorer , který umí soubory z CLE vytáhnout, ale ne vrátit zpět. Jsou k němu k dispozici zdrojáky na GitHubu.
 

Přílohy

  • 2019-07-15_15h32_06.png
    2019-07-15_15h32_06.png
    25,3 KB · Zobrazení: 36
  • 2019-07-15_15h32_28.png
    2019-07-15_15h32_28.png
    91,4 KB · Zobrazení: 35
  • 2019-07-15_15h33_06.png
    2019-07-15_15h33_06.png
    10,2 KB · Zobrazení: 33
  • 2019-07-15_15h34_24.png
    2019-07-15_15h34_24.png
    24,4 KB · Zobrazení: 35
Naposledy upraveno:
Ahojt,
pracuje sa stale prosim na remaster verzii hry ? Dakujem pekne za odpoveď.
 
Back
Top