• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Vyřešeno Dawn of War: Winter assault - problém s češtinou

Zdravím všechny. Hru mám koupenou na Steamu bohužel nevím jak do ni vložit češtinu tak aby vše fungovalo. Zkoušel sem zkopírovat vše pak jen něco a hra se většinou vůbec nespustila. Pak se mi jednou podařilo ani nevím jak dostat do hry české texty ale nešel zvuk. Přesněji jednotky nemluvili ani v cutscenách nikdo nemluvil jen hrála hudba nic víc. Neví prosím někdo jak to provést ?

Zde je odkaz na češtinu co jsem stáhnul: http://www.jetech.wbs.cz/Download.html?flash=ne

ferar360

Člen
Stačí prekopírovať do zložky czech súbor W40kData-Sound-Speech.sga alebo keby to nefungovalo, tak mi napísať PM a pošlem odkaz. Mám čestinu vytiahnutú z mojej originálky.

Naposledy upraveno:
Tak to vypadá že mi to pomohlo :) Díky jak si psal stačí přesunout tento soubor W40kData-Sound-Speech.sga ze složky english do czech jak ve W40kData tak i u složky WXP. Níže dám cestu k těmto dvěma souborům třeba pro další zájemce aby věděli. Napíšu to jako pro blbce ať je to úplně jasné jak jsem to zprovoznil.

D:\Steam\steamapps\common\Dawn of War Gold\W40k\Locale\English - W40kData-Sound-Speech.sga
D:\Steam\steamapps\common\Dawn of War Gold\WXP\Locale\English - WXPData-Sound-Speech.sga

tyto dva soubory překopírovat do složky czech:

D:\Steam\steamapps\common\Dawn of War Gold\W40k\Locale\Czech
D:\Steam\steamapps\common\Dawn of War Gold\WXP\Locale\Czech

Když jsem to ale udělal poprvé a spustil hru tak to nešlo nevím proč. Vůbec se hra nezapla. Tak jsem nejprve vrátil všechny originální soubory které jsem si před překopírováním čestiny zálohoval kromě 4 složek (Engine, Graphics options, W40k a WXP) a poté znovu překopíroval všechny soubory ze stáhnuté češtiny viz foto. A už to šlape !!! :)

TEDA zkoušel jsem jen začátek hry takže doufám že to po chvilce nepřestane jít ale pokud tady na to už nic nenapíšu tak to pořád šlape ! :)

DÍKY !!! FERAR360 !!!

Přílohy

[QUOTE="fe...[/QUOTE]
Ahoj.
Vyskytl se mi problém s dalším datadiskem v Dawn of War. A to konkrétně Dark Crusade. Páč všechny překlady jsou o okopíruj ze složky do složky (základní hra, WA, Soulstorm) jen DC má instalační program, který nerozpozná Steam verzi. Nemá někdo vyextrahovanou češtinu z DC? Konkrétně asi ferar360, protože to nabízel u WA?
Předem díky za odpověď.