1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Dawn of Man - Čeština

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil sintax, 3 Březen 2019.

1. sintax

sintax Člen

Zdravím začal jsem s překladem hry Dawn of Man a hledám někoho na pomoc s překladem textů.
    Není jich moc dost už mám přeloženo ale pomoc by se hodila aby to bylo dokončeno rychleji a pak to bude chtít ještě korekturu .

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. SkyF

SkyF Člen

Ahoj, hra se mi docela líbí - tak bych zkusil minimálně pomoci :) Tak dej vědět :)

3. sintax

sintax Člen

Ahoj Jo hra je super je to neco jako banished ale od pracloveka do doby zelezne ;) Zatim mam prelozeno entity a pulku mainu take pomoc by se mi hodila s tutorialem a helpem tak jestli chces tak ti poslu soubory sice jsou tam jeste scenare atd ale to ted neni priorita ;) (jsem ted na telefonu tak kdyztak rano nahodim odkaz)

4. SkyF

SkyF Člen

Tak nahoď a zkusím něco vyrobit :) Mám sice práci, ale večer bych se na to mohl mrknout.

5. SkyF

SkyF Člen

Tak jinak soubory jsem už našel, takže je nahrávat asi nemusíš, ale chtělo by to něco na komunikaci ať si nepíšeme sem. Máš nějakej "instantní" komunikátor ať se můžeme rychle domlouvat?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. sintax

sintax Člen

Mam messenger a pak team speak a mozna jeste Skype kdyz ho nainstaluju ;) ICQ uz nepouzivam hodne let pac FB messenger ho zabil

7. SkyF

SkyF Člen

Tak nejlepší bude asi Skype (na psaní), tak si mě tam prosím přidej SkyF_CZ

8. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Hra je moc pěkná fandím ti a držím palec
    Doporučuji se Vám spojit přes Skype.

9. luepznik

luepznik Člen

Neviem hrám to aj bez češtiny . Nieje tam veľa textu človek si čiže mne osobne nepríde až tak veľmi potrebná ale pre neznalca angličtiny chápem že by bodla

10. Netsky

Netsky Člen

Držím palce , na tuto hru jsem narazil náhodou a docela mě zaujala,tak snad se vám to podaří dát co nejdřív dokupy, GL HF

11. sintax

sintax Člen

Jasně není tam moc textu ale já mám rád hry v češtině a lépe se mi na to kouká a tady to je jako můj kmen pračechů ;) Tak to chci mít česky a původně jsem to začal překládat pro sebe ale myslím že pár lidí si to rádo zahraje v češtině a pro koho čeština není potřebná ten jí ani hledat nebude ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  12. Tak to je paráda za překlad , už se těší a držím palce s překladem , moc díky

Sdílejte tuto stránku