• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Darkest of Days

Darkest of Days v. 105 (b. Dec 1. 2009)

ProchY01x

Překladatel
Příspěvky
7
Skóre reakcí
6
Bodů
0
ProchY01x přidal nový překlad:

Darkest of Days - Čeština byla vyvíjena a testována s verzí hry Build: Dec 1 2009, 14:18:34 Version: 105

=======================================
Tento soubor obsahuje všechny důležité informace k češtině pro PC verzi hry Darkest of Days.
Jedná se o náš další překlad z kategorie "hráči sobě". Neděláme si iluze o bezchybné a dokonalé lokalizaci,
nicméně věříme, že si hru užijete hezky česky a budete spokojeni.
=======================================

*************
O B S A H:
*************
1) AUTOŘI
2) POŽADAVKY
3) INSTALACE ČEŠTINY
4) JAK HRÁT ČESKY
5) ODINSTALACE ČEŠTINY
6) PODPORA...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Máš pravdu. No, není to zrovna novinka, tak je asi možné, že autoři stránku už nemají. Zkusím počkat, jestli to není nějaký dočasný výpadek (protože v době překladu to určitě fungovalo), případně pak odkaz odstraním.
 
zdravím stáhnul jsem češtinu řídil jsem se vším .. mám v hře překopírovanou složku + dva soubory. Hru mám nainstalovanou v C/program files x86/darkes of days . instalátor spustím jako správce naskočí mi černé okno .... pro pokračování zmáčkněte tlačítko a po zmáčknutí tlačítka se to o něco snaží a potom mi naskočí hláška pro ukončení zmáčkněte tlačítko... přidávám obrázek. Doufám, že mi pomůžete vím,že poslední komentář je zde rok starý tak snad... PS.: Mám win 10 Děkuji.
iv.jpg
 
řídil jsem se vším .. Opravdu?

POZOR! U instalace je přiložen soubor "ctime.txt", který obsahuje detailní popisy, postupy i detailnější výpisy problémů apod.
V případě problémů po pečlivém pročtení tohoto souboru pište na email: [email protected]
Do předmětu napište: "Problém s češtinou Darkest of Days"
 
Back
Top