1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Darkest Dungeon [Smazáno]

Téma ve fóru 'Koš' založil unread, 22 Říjen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. unread

unread Člen

unread přidal nový překlad:

Darkest Dungeon - „Výlety jsou dost stresující.“

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Přeji mnoho štěstí tahle hra je má oblíbená :)

3. Swayvill

Swayvill Čestný člen

Výborná zpráva takhle po ránu, držím palce :)

4. Hudson

Hudson Člen

Luxusní zpráva :) Jedna z mých TOP her. Chtěl jsem se na překlad vrhnout po Xenonautech, ale ušetřil jsi mi práci :) Držím palce! Díky!

5. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Tak na to se taky moc tesim. At se velke dilo podari!

6. Paráda, suprová hra, bohužel už kolikrát jsem kvůli ní, měl sto chutí rozdupat počítač :D .. A, teď ještě v češtině ?? No, nemůžu se dočkat.. Každopádně, ti a né, jen já, děkujeme, že jsi se do toho pustil, ono se to nezdá, ale není tam zrovna málo textů .. Takže, přeji hodně štěstí s počeštěním :) ..

7. unread

unread Člen

Děkuji za vyjádřenou podporu. Vývojáři slibovali překlady do mnoha jazyků. V době, kdy jsem se do toho pustil, měli v souborech "předchystáno" několik "světových" a po češtině ani stopy. A všichni víme, jak to u nás s překlady chodí: co si neuděláš sám, to nemáš. Po posledním patchi, který do hry přidává nový obsah, se objevily soubory už s překladem do cz. Sice je ticho po pěšině, ale je zřejmé, že čeština vyjde jako oficiální.

8. bajo82

bajo82 Člen

Na jednu stranu je člověk rád že je to rovnou v češtině, ale zase zamrzí tolik práce co jsi s tím mněl. Tak doufám, že na překlady nezanevřeš. :thumbsup: Myslím že pro nás budeš ten kdo to přeložil ;)

9. bajo82

bajo82 Člen

Nazdar chlape, nevím jestli se tady ještě vyskytuješ, ale hrál jsem darkest dungeon a zdá se mi to, nebo v české verzi hry nejsou přeloženy titulky toho vypravěče? Protože jestli si je překládal, tak by byla náramná škoda je tam nehodit.

10. Zemla

Zemla Člen

uz je to opravene patchom.

11. unread

unread Člen

Tento překlad byl ukončen a veškeré informace byly odstraněny.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku