• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Dark Souls 3

Dark Souls 3 Verze 1.15

sarakat

Člen
sarakat přidal nový překlad:

Dark Souls 3 - Zahájení překladu pokračování RPG série

SaKra tým nedávno zahájil překlad dalšího dílu RPG série Dark Souls.
Textů je značně, navíc budou rozšířeny o DLC, tudíž nečekejte dokončení příliš brzy. Pár měsíců to zabere.
Bližší informace průběžně hledejte na Google+ češtiny do her.

Kdyby chtěl někdo podpořit tvůrce, může tak učinit prostřednictvím účtu: 1689508/3500
nebo pro zahraniční platbu:
BIC/SWIFT BREXCZPPXXX
IBAN CZ04 6210 6701 0022 1066 9529
Zjistěte více o tomto překladu...

V

Vithralith

Návštěvník
:oops: až bude čeština tak to kupuju stopro :oops: neverila sem ze nekde najdu cestinu zrovna do tehle hry :)

D

Dawedawe

Návštěvník
Ahoj mám verzi hry 1.03 a když nainstaluju češtinu tak mi nefunguje jak by mnela jelikož místo písmen mám v menu a vlastně všude napsáno : FDP_MenuText(401301) .Můžete mi poradit ?

snco1301

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
dawedawe to je to tak těžké sledovat ofiko stzránku ? hned bys vědel že na aktualizaci překlad use pracuje

Zdravím u Dark Souls 3 verze 1.15 je čeština OK . Zkuste aktualizovat hru. A moc děkuji všem kdo se na překladu podíleli přeji at se daří i v dalších.

Nevím jak jsou na tom ostatní? ale ať se snažím jak se snažím češtinu ne a ne moci stáhnout pořád to píše hlášku "požadovaná stránka neexistuje"? Tak moc sem se těšil že si hru konečně vychutnám naplno tj. i s příběhem a prd. :(